Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Zimní dovolená za výnos z investic? Proč ne!
Pondělí, 11 Prosinec 2017 12:54

Zíma je již v plném proudu a postupně se rozjíždí provoz v zimních střediscích. Je tedy na čase se porozhlédnout po zimní dovolené, kde budete moci odpočívat, ale také sportovat a užívat si zimních radovánek.

K tomu však potřebujete dostatek finančních prostředků. Přemýšlíte, kde je sebrat, aniž byste museli sahat do rodinného rozpočtu? Skvělou možností jak si zaplatit zimní dovolenou na horách, ale také v teple, je investice do nemovitosti, která vám vygeneruje finance navíc.

Chcete investovat, ale se zajištěním?

Nejen opatrní investoři, ale i ti zkušení si ponechávají část svých investic se zajištěním. Nemnoho investičních programů dokáže svým klientům zajistit 100% zajištění i výnosu.

Jednou z možností zajištěného zhodnocení vašich financí je investování do nemovitosti. Tato varianta investování je jedna z mála, kde je zajištěna nejen vložená částka, ale také její zhodnocení.

Investování s Nexta Consulting

Naše společnost NEXTA Consulting, s.r.o. společně se svými klienty investuje do prověřených nemovitostí z českého trhu. Vždy důkladně vyhodnocujeme vhodnost investice do každé konkrétní nemovitosti. Nejčastěji jsou tyto nemovitosti zatíženy finančním dluhem jejich majitele.

Veškerá rizika jsou ošetřena, a proto se nemusí investoři nijak obávat ztráty svých financí. Zadlužené majitele prověřujeme, vždy musí být schopni plnit své závazky. V jiných případech investiční obchod neuzavíráme.

Výnos z investice do nemovitosti

Abyste si mohli pořídit zimní dovolenou, potřebujete vědět, jaký výnos bude z vašich investic. Výnos z investic do nemovitosti je v rozmezí od 7% do 12% p.a.. Jestliže budete investovat minimální částku 50tisíc korun na 12 měsíců, pak váš výnos bude 7%. Nejvyšší zhodnocení získáte v případě investice částky 2 mil. a více na dobu 120 měsíců.

Na zimní dovolenou za výnos z investice

Investujte s námi společně do nemovitostí a získejte dostatek finančních prostředků nejen na zimní dovolenou. Kontaktujte nás na telefonním čísle 608 815 828 nebo elektronickou formou, pomocí kontaktního formuláře Všechny vaše otázky rádi zodpovíme a společně nalezneme ideální byt k investování.