Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Zhodnocení až o 12% za rok?
Sobota, 29 Červenec 2017 10:59

V posledních několika letech se staly velmi oblíbeným nástrojem na zhodnocování peněz investice. Pakliže jste se také vy rozhodli, že budete investovat své peníze, pak důkladně zvažte, kam je vložíte.
Rozhodněte se, jaký jste typ investora. Jestliže chcete riskovat, pak se můžete pustit do investování v komoditách. Pokud jste spíše konzervativní, pak vám jistě budou vyhovovat investice do nemovitostí.

Jaké můžete čekat výnosy z investice do nemovitosti?

Doporučujeme investovat alespoň částku ve výši 50.000 Kč. S maximální částkou si nemusíte lámat hlavu, ta již není nijak doporučována. Nicméně naši analytici v případě investice vyšší než 2 mil korun individuálně posuzují a pomáhají klientům s investicí.

Výnos je ovlivněn několika faktory. Pohybuje se mezi 7% až 12% p.a., rozhodujícím činitelem je váš investiční program a jeho délka.

Během investičního období vám můžeme podávat informace o aktuálním zhodnocování vašich financí. Navíc si můžete po domluvě nastavit pravidelnou výplatu vašeho výnosu.

Investiční nemovitosti

Díky našim dlouholetým zkušenostem, jsme se stali jednou z předních investičních společností, které společně se svými klienty investují do nemovitostí.

Vždy vybíráme nemovitosti, které jsou na území České republiky. Investované finance pokrývají pohledávky majitele nemovitosti, který se dostal do finanční krize různými způsoby.

Jak je vaše investice zajištěna?

Abychom minimalizovali rizika investic do nemovitostí, vždy prověřujeme majitele nemovitosti a zjišťujeme jeho schopnost splácet své pohledávky. V případě, že nastane situace, kdy majitel své závazky nesplácí, nikdy nedochází k poškození investora (klienta). Závazky v takovou chvíli přebírá společnost NEXTA Consulting a výnosy vyplácí ze svých vlastních zdrojů.

Hrozí vám exekuce, nebo již probíhá exekuční řízení?

Jestliže i vy jste se dostali do finančních potíží, jste majitelem nemovitosti a chcete vaši situaci řešit, pak pro vás máme řešení. Diskrétně a efektivně vám pomůžeme s řešením exekučního řízení. Vždy je naším cílem, aby nemovitost zůstala původnímu majiteli.

Chcete se dozvědět více o investování do nemovitostí s NEXTA Consulting s.r.o. ?

Rádi se s Vámi podíváme na konkrétní investiční případy, případně pomůžeme s řešením Vaší finanční situace, zodpovíme Vaše dotazy a poradíme Vám. Kontaktujte nás přímo na telefonním čísle 608 815 828 nebo elektronickou formou, pomocí kontaktního formuláře.