Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Výnos z investic až 12%? Investujete do nemovitostí!
Pondělí, 19 Červen 2017 20:29

Kam uložit své peníze? To je otázka, kterou si položíme v případě, že máme volné nějaké finanční prostředky. V současné době se garantované úrokové sazby pohybují okolo 1%, a to není nic úchvatného při inflaci 2% vlastně ještě 1% proděláváte. Existuje však celá řada produktů, které vám vydělají mnohem více. Záleží jen na době investice a míře rizika, které chcete podstoupit.
Jednou z variant investování jsou také investice do nemovitostí nebo do dluhopisů, akcií a jiných.

Co je tedy pro investici nejvhodnější?

Jak jsme již zmínili, tak lze investovat do široké řady produktů. Rozdělit je můžeme na krátkodobé a dlouhodobé, dále na konzervativní a rizikové.

Krátkodobě se doporučuje investovat do konzervativních produktů, jako jsou podílové fondy do dluhopisů nebo smíšené fondy. Dlouhodobé investice již nesou nějaké riziko a to hlavně s potenciálem na vyššího úroku.

Krátkodobé produkty jsou většinou určeny pro finance, které víte, že budete potřebovat v horizontu do 3 let.
Dlouhodobé investice jsou finance bez jasného cíle a horizontu. Většinou platí, že pokud nevíte co s penězi budete dělat, tak je v následujících 3 letech nebudete potřebovat a můžete si je dovolit uložit i na delší dobu.

Vytvořte si likvidní finanční rezervu a zbytek peněz investujte. Tak nějak by to mělo ideálně vypadat. Finanční rezerva by měla pokrýt 6 měsíčních výdajů a ostatní finance si můžete dovolit uložit na delší dobu.

Jaké investiční produkty tedy využít?

Z těch krátkodobých to mohou být spořící a vkladové účty. Berme to tak, že zde mají být finance, které můžeme kdykoliv potřebovat. A proto neočekávejme ani nějaký závratný úrok. V tomto případě maximálně 1,5% p.a.

Dlouhodobé investice je vhodné kombinovat a nezaměřovat se pouze na jednu variantu. Investovat můžete do komodit, dluhopisů, akcií, podílových fondů, nemovitostí a dalších spořících produktů.

Pokud se však rozhodnete investovat do nemovitostí s NEXTA Consulting, s.r.o., tak získáte finanční produkt, který zhodnotí vaše finance jako akcie a přitom zajistí bezpečí investice jako spořící účet. Na nic nečekejte a kontaktujte naše investiční specialisty, rádi vám poradí a proberou s vámi veškeré investiční strategie, dle vašich požadavků.