Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Vydělejte pomocí nemovitosti
Pondělí, 11 Září 2017 12:15

Vlastníte nemovitost a nebo přemýšlíte o koupi nemovitosti pro pronájem? I toto může být cesta ke zhodnocení peněz, hlavně pokud víte, že finance nebudete delší dobu potřebovat.
Pronájem nemovitosti je velmi zajímavé zhodnocování vlastních prostředků, ale přináší sebou i řadu nepříjemností v podobě starostí s podnájemníky. Najít ideální podnájemníky, kteří vaši nemovitost nezničí a budou ji ideálně obývat dlouhodobě není nejjednodušší a vyžaduje také štěstí.

Jak se vyhnout neplatícím podnájemníkům v nemovitosti?

Základem všeho je mít dobře postavenou podnájemní smlouvou, ale ani to někdy nestačí a místo zhodnocování svých financí máte starosti s tím, jak dostat dlužnou částku. Dále se z nájemníka může vyklubat vandal, který vaši nemovitost značně poničí a budete muset podávat žalobu. To vše se může přihodit, pokud narazíte na špatného nájemníka.

Jak se vyhnout problémům s podnájemníky v nemovitosti?

Chcete-li zhodnotit finance pomoci nemovitosti a nechcete podstupovat problémy s nájemníky, investujte do nemovitostí jinak. Nemáte dostatek financí na svou nemovitost, ale i tak přemýšlíte nad tím, jak pomocí nemovitosti finance zhodnotit? Možností je i podílet se na společném vlastnictví nemovitosti, musí to však být řádně smluvně ošetřeno nebo zhodnocovat finance pomocí společností, které mají nemovitostní investiční fondy. Díky těmto společnostem můžete investovat do nemovitostí, aniž byste nemovitost vlastnili.

Jak fungují investice do nemovitostí?

Tak pokud nevlastníte nemovitost, kterou budete i s vidinou možných nepříjemností pronajímat, můžete zhodnotit peníze díky investici do nemovitostí spolu s finanční společností, která se investicemi zabývá. Je to jednoduché - na trhu jsou společnosti, které skupují nemovitosti a dále je pronajímají a tím se zhodnocují jejich finance. Pokud společnost nemá dostatek financí, ale i nadále chce nakupovat další nemovitosti, tak si v podstatě finance půjčí a vyplácí navíc zhodnocení.

Kdo zhodnotí finance pomocí nemovitostí?

Například společnost NEXTA Consulting, s.r.o., která zhodnotí vaše finance až 12% p.a.. Společnost nabízí různé finanční investiční programy. Na trhu financí a nemovitostí se pohybují již řadu let a díky tomu mohou nabídnout nejvhodnější možnost zhodnocení vašich financí.

Pokud máte finance, které chcete zhodnotit, ale nechcete rovnou kupovat nemovitost, tak kontaktujte naše pracovníky a oni s vámi proberou nejvhodnější možnosti zhodnocení vašich financí.