Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Volné finanční prostředky investujte, nenechte je ležet ladem
Pondělí, 29 Květen 2017 08:06

Vlastníte větší finanční obnos a nevíte kam peníze uložit? Možností na trhu je mnoho, ale rozhodnout se, která je nejlepší je mnohdy těžké.
Nejprve se musíte rozhodnout, po kterou dobu nebudete peníze potřebovat a pak kolika procentní zhodnocení si představujete.

Finanční prostředky a doba jejich uložení

Dobu zhodnocení můžeme rozdělit na krátkodobou (tzv. likvidní), střednědobou a dlouhodobou.

  • Krátkodobá - jedná se o období do jednoho roku a tyto finance by měl mít každý kdykoliv k dispozici. V této finanční rezervě by mělo být uložena přibližně částka potřebná na pokrytí 6 měsíčních pravidelných nákladů rodiny.
  • Střednědobá - jedná se o finance uložené na dobu jednoho až pěti let. Tyto peníze jsou spořeny již za účelem nějakého většího cíle. Většinou na něco, co si chcete pořídit.
  • Dlouhodobá - již název napovídá, ale jedná se o dobu déle než pět let a její konečný horizont nemusí být stanovený. Tyto finance jsou většinou určeny k zajištění finanční pohody.

Finanční produkty dle horizontu a jejich průměrné zhodnocení

  • Krátkodobé - mohou to být běžné účty, spořící účty a veškeré další účty. Které jsou okamžitě likvidní. Úročení se často pohybuje mezi 0,01% až 1,5% p.a.
  • Střednědobé - tyto produkty se často investují do konzervativních forem investičních podílových fondů nebo známých stavebních spoření. Zhodnocení je okolo 2 až 4% p.a.
  • Dlouhodobé - produkty v těchto horizontech jsou již různorodé. Vztahují se na i k charakteru investora a jeho přístupu k riziku. Investovat lze konzervativně do penzijních fondů, dluhopisů nebo rizikově do akcií. Zhodnocení se pohybuje od 4 do 12% p.a.

Investice do zajištěných nemovitostí řeší veškeré investiční horizonty a celou škálu zhodnocení od 3% a více. Do zajištěných nemovitostí můžete investovat se společností NEXTA Consulting, s.r.o., která je v oboru financí již řadu let a specializuje se na obchodování s nemovitostmi, díky kterým je schopna zhodnotit i vaše finance.

Neváhejte a zhodnoťte své finance díky společnosti NEXTA Consulting, s.r.o.. Kontaktujte naše specialisty a oni s vámi proberou varianty, dle kterých se rozhodnete, jak chcete finance zhodnotit.