Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Ušetřili jste na dovolené? Zbytek peněz zhodnoťte investicí.
Čtvrtek, 31 Srpen 2017 11:53

Letní dovolené nám pomalu končí a tak je nejvyšší čas podívat se na účty. Jestliže jste na své dovolené ušetřili, pak rozhodně popřemýšlejte, jak své ušetřené peníze zhodnotit. investice do nemovitostí, které zhodnocují vaše peníze, aniž byste se o ně museli bát. Tyto investice jsou zajištěné, a tudíž vždy dostanete nejen investované peníze, ale také jejich zhodnocení.

Výnosy z investice do nemovitosti

Aby vaše investice byla opravdu výnosnou, doporučujeme investovat minimální částku v hodnotě 50.000 Kč. S maximální částkou vás nebudeme nijak omezovat. Při investici vyšší než jsou 2 mil. Kč doporučujeme individuální schůzku s našimi analytiky.

Konkrétní finanční hodnotu vašeho výnosu jsme schopni stanovit, až pokud známe investovanou částku a dobu investice. Všeobecně je možné říci, že výnos z investicí je mezi od 7% do 12% p.a.. Rozhodujícím činitelem je váš investiční program.

Abyste měli dokonalý přehled o vašich investicích a jejich výnosu, budeme vás průběžně informovat o jejich stavu. Není pro nás ani žádnou obtíží vám výnos pravidelně vyplácet.

Jaké nemovitosti jsou vhodné k investici?

Společnost NEXTA Consulting, s.r.o. získala za svou dobu působení mnoho cenných zkušeností, které aplikujeme na obchodní případy s našimi klienty. Díky tomu jsme schopni zajistit klientovi stanovený zisk.

Investujeme výhradně do nemovitostí v České republice. Díky tomu a důkladnému prověření majitele investice můžeme garantovat jak návrat investované částky, tak předem daný zisk.

Zajištění investice

Vždy garantujeme výplatu z investic, a to i v případě, že se majitel nemovitosti stane nesolventním a nesplácí své pohledávky. Pokud k takové situaci dojde, nikdy nedojde k poškození investora. V takové situaci dochází k vyplácení stanovené částky společností NEXTA Consulting.

Investice do nemovitosti s NEXTA Consulting

Chcete se dozvědět více o investování s NEXTA Consulting? Více informací naleznete na našich webových stránkách. V případě konkrétních dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi s vámi probereme možné varianty investování a sdělíme podrobné informace.