Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Zhodnoťte své vklady až o 12% za rok!
Sobota, 28 Únor 2015 20:47

Zajistěte sobě i svým dětem světlou budoucnost pomocí zajištěné investice. Kde ale investovat tak, aby zhodnocení vašich peněz bylo výhodné a především zajištěné? Pokud chcete mít jistotu, že úroková míra bude po celou dobu investice 100%, investujte s NEXTA Consulting, s.r.o..

Do čeho investujeme?

Každou investici konzultujeme s konkrétním investorem. Společně se svými klienty investujeme výhradně do nemovitostí z tuzemského trhu. Většina investic je použita jako vyplacení dluhů majitelů nemovitostí, kteří se dostali do svízelné finanční situace, ať svou nebo cizí vinou.

Tyto nemovitosti jsou zajištěny zástavním právem, notářským zápisem k uznání dluhu a svolením k přímé vykonatelnosti nebo zajišťovacím převodem vlastnického práva. Vždy pečlivě vybíráme konkrétní nemovitost, hlavním požadavkem k investování do nemovitostí je, aby tržní cena nemovitosti překračovala alespoň dvojnásobně zajištěnou pohledávku.

Jaký je výnos z investice do nemovitosti?

Našim investorům zaručujeme výnos z investic podle doby a výše investic, a to od 7% do 12% p.a. dle jejich investičního programu. Doporučujeme investovat do nemovitostí alespoň 50.000 Kč, maximální doporučená částka je 2 mil. v rozmezí od 12 do 120 měsíců. Pro investice platí jednoduchý vzorec, čím vyšší částku a delší čas investujete, tím vyšší je výnos z vaší investice.

O investici máte přehled

Po celou dobu investování s naší společností vám na vyžádání poskytneme informace o zhodnocení vašich investic. Máte možnost sjednání individuálního nastavení výplaty výnosů. Naše společnost vám garantuje vyplacení vložené částky i zhodnocení za dobu investice.

Vámi vložené finance vám umožníme kdykoli vybrat a navíc jako bonus vám společnost NEXTA Consulting s.r.o. nabízí možnost mimořádné půjčky bez prodlení až do 100% vaší investice.

Chcete s námi investovat do nemovitostí?

Kontaktujte nás pomocí formuláře, kam uveďte své telefonní číslo, abychom vám mohli zavolat zpět. Nebo volejte na telefonní číslo 608 815 828, rádi s vámi probereme možnosti investování.