Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Zhodnoťte své našetřené peníze
Úterý, 24 Květen 2016 07:29

Máte naspořené peníze a přemýšlíte nad tím, jak je efektivně zhodnotit? Existuje několik variant, kam můžete uložit své peníze a zajistit si tak pohodlné stáří, svým dětem dostatek financí na studia nebo začátek „dospělého života“ a mnoho dalších možností.

V posledních letech jsou velmi oblíbenou variantou zhodnocení peněz investice. Jejich úskalí však tkví v tom, jak správně investovat, do jakých komodit a s jakou intenzitou.

Jestliže si chcete ušetřit spoustu starostí, přemýšlení a nejistoty, pak pro vás máme investici s jistotou a jasně daným výnosem.

Investice do nemovitosti

Společnost NEXTA Consulting, s.r.o. se svými klienty investuje do nemovitostí zatížených dluhem, exekucí nebo jejíž majitel musel vyhlásit osobní bankrot. Tyto nemovitosti jsou pouze z českého realitního trhu. Důvod je zcela jednoduchý. Každého majitele řádně prověřujeme, abychom měli jistotu, že dodrží své závazky.

Úrokové sazby z investice do nemovitosti

Investice do nemovitostí jsou velice výhodné především kvůli zajištěné úrokové míře v průběhu celého investičního horizontu. Vaše finance jsou zajištěny minimálně dvojnásobnou hodnotou prodávané nemovitosti. Díky tomu máte jistotu, že zajištění investice je opravdu 100%. Úrokové sazby se pohybují v rozmezí od 7 – 12% p.a..

7% úrokovou sazbu získáte při investici 50.000 Kč na 12 měsíců. Abyste získali 12% zhodnocení, je potřeba investovat částku ve výši 2 mil. korun po dobu 120 měsíců.

Vyplácení financí

Zajistíme vám, že získáte nejen vámi vložené peněžní prostředky, ale také jejich zhodnocení. Zhodnocení je vyplaceno za dobu trvající investice. Jestliže budete chtít, budeme vás průběžně informovat o vašem zhodnocení. Výplaty výnosu vám také můžeme individuálně vyplácet dle vašeho přání na základě domluvy.

Společnost NEXTA Consulting, s.r.o. svým klientům poskytuje jako bonus mimořádnou půjčku, která je bez prodlení až do 100% vaší investice.

Obáváte se exekuce nebo potřebujete pomoci s jejím řešením?

Společnost NEXTA Consulting poskytuje svým klientům finanční poradenství, které nezahrnuje pouze investice a správné rozložení vašich financí, ale také pomáháme svým klientům řešit exekuce. A to nejen již probíhající exekuce, ale také jsme schopni exekuci odvrátit.
Pakliže se obáváte exekuce, nebo jste již měli u vás doma exekutorskou návštěvu, doporučujeme vám nenechávat řešení na poslední chvíli. Není nic horšího než zůstat na řešení bez odborné pomoci.

Chcete se dozvědět více o investování do nemovitostí s NEXTA Consulting ?

Rádi se s Vámi podíváme na konkrétní investiční případy, případně pomůžeme s řešením Vaší finanční situace, zodpovíme Vaše dotazy a poradíme Vám. Kontaktujte nás přímo na telefonním čísle 608 815 828 nebo elektronickou formou, pomocí kontaktního formuláře.