Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Zaručený výnos s investicí do nemovitostí
Středa, 30 Prosinec 2015 12:57

Na sklonku roku 2015 dělá snad každý bilanci všeho co se povedlo i nepovedlo. Abychom mohli i na konci příštího roku takto bilancovat a převažovala spíše pozitiva nad negativy, musíme proto udělat maximum.
Jednou z možností se pro vás může stát investice do nemovitostí. Nemusíte se obávat, nechceme po vás, abyste si vybrali nemovitost a tu koupili. Princip investování do nemovitostí je poněkud jiný. Ideální variantou je investování s profesionály, kteří vám nejen poradí vhodnou investici, ale také vše zajistí od A do Z.

Jak tedy investování do nemovitosti funguje?

Naše společnost NEXTA Consulting, s.r.o., patří mezi ověřené profesionály pohybující se na trhu nemovitostí a financí již řadu let. Jestliže budete investovat s námi, budou vaše finance využity jako investice na úhradu finančních pohledávek majitele nemovitosti. Majiteli tak pomůžeme vymanit se z hrozící exekuce nebo vyhlášení osobního bankrotu.

Každého majitele nemovitosti, do které investujeme vaše i naše finance, si pokaždé prověřujeme, tedy především jeho příjmy. Důvod je jednoduchý, a to abychom si byli jisti, že bude moci splácet své pohledávky. Jestliže se nám majitel zdá jakkoli nevěrohodný, investici do nemovitosti nepodnikáme.

Jaký bude výnos z vaší investice?

Za své peníze získáte výnos mezi 7% až 12% p.a. . Hlavním faktorem ovlivňující výši výnosu je investiční program a finanční částka, kterou investujete.

Všechny investice jsou 100% zajištěny díky zajišťovacímu převodu vlastnického práva, notářskému zápisu o uznání dluhu se svolením k přímé vykonatelnosti nebo zástavní smlouvě na nemovitost.

Aby byla vaše investice a především výnos efektivní, doporučujeme investovat minimálně částku 50 000 korun a maximálně do 2mil. korun v časovém horizontu od 12 do 120 měsíců. Chcete-li investovat vyšší finanční obnos, je to samozřejmě možné.

Podívejte se na rozdílné výnosy u různých investičních artiklů, máme pro vás porovnání, které vás jistě přesvědčí.

Jaká je likvidita investice do nemovitostí?

Vaše finance včetně výnosu jsou obvykle vypláceny na konci investičního horizontu. Jestliže ale budete potřebovat své peníze dříve, pak vám je vyplatíme dle délky vaší investice. Vyplatíme vám investovanou částku i výnos z investice a to za dobu kdy investice probíhala.

Zaujalo Vás investování do nemovitostí s NEXTA Consulting?

Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme a poradíme Vám s investicí do nemovitosti. Kontaktujte nás na telefonním čísle 608 815 828 nebo pomocí kontaktního formuláře.