Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Vyplatí se víc investovat do fondů nebo do nemovitosti?
Středa, 30 Září 2015 07:50

Již dávno naši krajané zjistili, že nechávat si peníze pod polštářem není úplně nejlepším řešením. S takovými penězi může inflace pořádně zamávat. Ani spořící účty již nejsou to, co bývaly. Ptáte se tedy kam nejlépe investovat?

Hodně záleží také na tom, jaký jste typ investora. Zda konzervativní, který nechce příliš riskovat, ale také díky tomu nezíská tolik, jako kdyby jste byl progresivní investor, který se nebojí riskovat.

Fondy nebo nemovitosti?

Možností, kam lze v dnešní době uložit peníze je celá řada. Otázkou zůstává, zda jsou vhodnou investicí fondy nebo nemovitosti.

Investovat do podílových fondů je vhodnější varianta než spoření do slamníku nebo na spořícím účtu. Bohužel, ale ani podílové fondy nejsou právě ideální východisko.

Z dlouhodobého hlediska jsou vhodnou variantou investování do nemovitosti. K tomu, abyste správně investovali do nemovitostí doporučujeme poradit se s profesionály, jako je společnost NEXTA Consulting. Naše bohaté zkušenosti v oblasti nemovitostí a kapitálového poradenství jsou zárukou, že vám budeme garantovat domluvený výtěžek v průběhu trvání investice.

Jaké nemovitosti jsou vhodné pro investování s NEXTA Consulting?

Společně s našimi klienty investujeme pouze do nemovitostí z českého trhu. Vlastníci těchto nemovitostí se ocitli v kritické finanční situaci, která je donutila jejich nemovitost prodat. Předpokladem pro investování do těchto nemovitostí je, že tržní cena bude dvojnásobně přesahovat pohledávku. Každý majitel je důkladně prověřen, abychom měli jistotu, že dostojí svým závazkům.

Zajištění vaší investice

Odkupované nemovitosti jsou zabezpečeny některou ze tří zajišťovacích forem. A to buď notářským zápisem o uznání dluhu se svolením k přímé vykonatelnosti, zástavním právem nebo zajišťovacím převodem vlastnického práva.

Výnos z investice do nemovitosti

Zisk z investice do nemovitosti se pohybuje mezi 7% až 12% p.a., výši ovlivňuje výše vložené investice a investiční doba.
Minimální částka pro investování je 50.000,- Kč, naopak maximální obnos by měl být do 2 milionů korun. Maximální částku samozřejmě můžeme individuálně upravit, dle domluvy s klienty. Časový horizont by měl být po dobu 12 až 120 měsíců. Samozřejmě platí, čím vyšší částka a delší časový horizont je, tím vyšší zhodnocení můžete očekávat.

Máte zájem investovat do nemovitosti společně s námi?

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy a najdeme Vám vhodnou nemovitost. Kontaktujte nás na telefonním čísle 608 815 828.