Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Vyplatí se investovat do zlata?
Pondělí, 09 Září 2013 07:53

Investice so zlata se v posledních letech těší velké oblibě. Kromě zlata se investuje do dalších drahých kovů, jako je stříbro nebo platina. Jaká je cena zlata? A co investice do jiných komodit? Vyplatí se investice do nemovitostí?

Vývoj ceny zlata

Cena zlata byla nejvyšší v roce 2011, od té doby klesá. Někdo nakupuje, někdo prodává. Záleží na tom, jaké má investiční plány.

  • Září 2011        1900 dolarů za trojskou unci (31,1 g)
  • Březen 2013    1593 dolarů
  • Duben 2013    1321 dolarů
  • Květen 2013    1192 dolarů
  • Červen 2013    1245 dolarů

V porovnání s loňským rokem je červnová cena o 20% nižší.

Poptávka po zlatě ve světě

Vzhledem ke klesající tendenci ceny se zvýšila poptávka po zlatě hlavně v Číně a USA. Investoři zaskočili svým zájmem americké mincovny, které nebyly na zvýšenou poptávku po stříbrných a zlatých mincích připraveny. V Číně dokonce lidé nakupovali i zlaté šperky a další předměty ze zlata.

Investice do zlata v české kotlině

Stejně jako ve světě i v České republice zlatá nákupní horečka stoupla. Nakupuje se nejen zlato, ale i platina. Zajímavé je, že investoři nakupují slitky s menší gramáží než dříve. Nyní je trend nakupovat slitky od váhy 31,1 g (trojská unce) do 100 g. Dříve šly na odbyt slitky od 500 g do 1000 g.

Trvanlivost investice do zlata

Zlato se považuje za bezpečnou investici v horizontu tří až pěti let. Jako krátkodobá investice je poměrně rizikové. Vzhledem ke kolísající ceně se nákup zlata ve velkém za účelem zisku nemusí vyplatit.

Investice do nemovitostí

Kdo se rozhoduje, kam investovat peníze, nesmí zapomínat na jedno z nejjistějších uložení peněz a tím je investice do nemovitostí s NEXTA CONSULTING, s.r.o.

Hodnota nemovitostí je podpořena lidskou potřebou mít střechu nad hlavou a nemovitost vždy bude mezi prvními na žebříčku oblíbenosti investičních produktů.

Investování do nemovitostí s odborníky vám zajistí dlouhodobý a jistý výnos.