Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Vyplatí se investovat do alternativních energií?
Čtvrtek, 11 Prosinec 2014 14:26

Je několik způsobů, jak ušetřit za energie a přitom nezatěžovat životní prostředí. Je tedy ten pravý čas začít přemýšlet a udělat změnu k lepšímu.

Alternativou běžných dodavatelů tepla se pro Vás mohou stát tepelná čerpadla a solární systémy.
Existuje mnoho profesionálů, kteří Vám pomohou s komplexním řešením. Tedy od projektu po samotnou realizaci, v mnoha případech také o kolaudaci.

Proč zvolit tepelné čerpadlo

Tepelné čerpadlo sníží i o polovinu Vaše roční náklady na vytápění. Po jeho instalaci jistě brzy rozpoznáte rozdíl a získáte velké výhody, jako jsou dlouhá životnost, tichý provoz, spolehlivost a účinnost.

Úspora nákladů na vytápění je u rodinných domů, bytových nebo panelových domů až 50% ročně. K dispozici máte několik praktických způsobů využití. Jednak slouží k vytápění, celoročnímu ohřevu vody, ohřívat můžete také vodu do bazénu. V létě vám poslouží jako účinná klimatizace.

Tepelná čerpadla se dají využívat u klasických radiátorů, ale i u podlahového topení nebo stěnového vytápění.

Cena tepelného čerpadla je poměrně příznivá a díky tomu si jej můžete pořídit i bez státní dotace. Počáteční investice se obvykle vrátí za 5 až 8 let.

Solární energie

V posledních letech se o ni neustále mluví a její síla se využívá čím dál častěji. Slunce je přirozený zdroj energie, a tak i díky němu můžete snížit Vaše účty za energie.
Díky solární energii ušetříte za ohřev vody, a to až 70% výdajů za teplou vodu a 30% nákladů na přitápění.

Díky státní dotaci pro rodinné domy získáte rychlejší návratnost prvotní investice do solárních panelů minimálně na 5 let.

Montáž solárních panelů trvá maximálně dva dny a zásahy do stavby jsou téměř minimální. Bezúdržbové sluneční kolektory Vám budou sloužit 25 až 30 let.

Chcete také investovat a nevíte si rady?

Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem té správné investice přímo pro Vás.

Naše společnost NEXTA Consulting s.r.o. působí v oblasti finančního trhu již od roku 2009.
Zabýváme se investicemi, ale i řešením exekucí, oddlužením, hypotékami, bankovními i nebankovními půjčkami, investičním poradenstvím, pojištěním a ostatními finančními službami. Jsme tu pro Vás po celém území České republiky a naši finanční poradci jsou kvalitně proškolení profesionálové.