Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Vyplatí se investice do podílových fondů?
Pondělí, 13 Duben 2015 20:19

Investice do podílových fondů znovu získávají důvěru svých investorů. Tatam jsou doby, kdy slovo fond, bylo synonymem pro tunel. Investice do podílových fondů jsou totiž velmi vhodným investičním nástrojem. Odpovídají tomu i statistická čísla z předchozího roku, kdy se investoři opět osmělili a majetek ve fondech díky tomu přesáhl 300 miliard korun. Tato částka odpovídá předkrizové úrovně. Avšak stále největší podíl peněz zůstává v dluhopisových a smíšených fondech, necelou pětinu částky tvoří akciové fondy.

Jste odvážný investor? Podílové fondy jsou pro vás.

Garance v investicích téměř neexistuje. I tak platí, že rizikové investice jsou pouze pro opravdu odvážné.

Jestliže jste uživatelem finančních produktů jako je penzijní nebo stavební spoření, ale přesto chcete ještě něco navíc, určitě sáhněte po fondech.

V rámci České republiky probíhá přísný dohled nad investičními fondy, proto se nemusíte obávat historicky známých, porevolučních tunelů různých fondů. Ale pozor, i v současné době je na místě být obezřetní, protože i v dnešní době existují nevhodné investiční strategie.

Jak rozumně investovat?

Nejlepší variantou k investování je pravidelná frekvence. Pravidelným odkládáním části vašeho příjmu se nemusíte obávat správného načasování pro započetí investování. Nemyslete si, že potřebujete miliony, abyste začali investovat. Pro začátek vám postačí 500 korun měsíčně. Tato varianta investování je rozhodně vhodnější, než přemýšlet, zda investovat naspořené peníze ze spořícího účtu.

Nejlepším řešením je rozumně rozložené (diverzifikované) portfolio. Abyste měli správně nastavené investiční portfolio, potřebujete buď opravdu dobré znalosti v oblasti financí nebo dobrého finančního poradce, který má velké zkušenosti v oblasti investování.

Investice bez rizika

Společnost NEXTA CONSULTING s.r.o. je tým profesionálních odborníků, kteří se zabývají investicemi do nemovitostí. Investice tohoto typu jsou opravdu bez rizika. Díky letitým zkušenostem na trhu nemovitostí, máte jistotu, že vaše investice budou zajištěné, protože každou investici pečlivě zvažujeme.

Zásadně investujeme do nemovitostí na území České republiky, jejichž majitelé se dostali do tíživé finanční situace. Vždy pečlivě vybíráme konkrétní obchodní případy tak, aby majitel nemovitosti byl schopen splácet své závazky. Tržní cena nemovitosti musí minimálně dvojnásobně překročit zajištěnou pohledávku.

Nemovitost je zajištěna vždy v souladu s právem, tedy zástavním právem, zajišťovacím převodem vlastnického práva nebo notářským zápisem o uznání dluhu se svolením k přímé vykonatelnosti.

Chcete se dozvědět více informací k investicím do nemovitostí?

Navštivte naše webové stránky zajisteneinvestice.cz nebo nás kontaktujte, rádi zodpovíme vaše dotazy a najdeme vhodnou příležitosti k investování do nemovitostí.