Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Vyplatí se investice do nemovitostí?
Pátek, 29 Leden 2016 10:08

Patříte k těm, kteří se připravují na budoucnost a řešíte možnosti financování vašeho důchodu a dalšího života? Abyste si mohli spokojeně užívat svého stáří, doporučujeme vám investovat vaše peníze.

Jestliže chcete investovat s jistotou a zajištěním, doporučujeme vám investovat do nemovitostí se společností NEXTA Consulting, s.r.o.. Se svými klienty investujeme do nemovitostí z českého realitního trhu, také díky tomu jsme schopni zajistit domluvený výnos v průběhu celé doby trvání investičního portfolia.

Jaký je výnos z investice do nemovitosti?

V průběhu celé doby trvání investice vám zaručujeme domluvený výnos. Jeho výše je závislá na zvoleném investičním programu a v rozmezí od od 7% do 12% p.a. . Aby se vaše investice vyplatila, doporučujeme vám investovat nejméně 50.000 Kč, maximální hranice investované částky není omezena, pouze investice vyšší než 2 mil. korun individuálně konzultujeme s každým investorem.

V průběhu trvání vaší investice vás můžeme na základě vašeho požadavku informovat o aktuální výši zhodnocení vaší investice. Také vám můžeme nastavit individuální vyplácení výnosu dle vašich požadavků a přání.

Nemovitosti vhodné k investování

Investujeme převážně do nemovitostí zatížených finančními dluhy, exekucí nebo osobním bankrotem majitele nemovitosti.

Do riskantních obchodních případů se ze zásady nepouštíme. Rozhodujícím faktorem pro nás je, aby byl majitel nemovitosti schopen dostát svým závazkům. Každého majitele nemovitosti prověřujeme, abychom měli jistotu, že budou mít dostatek finančních prostředků pro splácení svých dluhů.

Hrozí vám exekuce nebo je vaše nemovitost zatížena exekucí?

Pokud se obáváte exekuce nebo je váš byt zatížen exekucí, pak na řešení situace nezůstávejte bez pomoci. Naši kolegové vám nejen pomohou s vhodnou investicí, ale také s případným řešením konkrétní situace. Našim cílem je, aby řešení proběhlo co nejdiskrétněji, a tak aby pokud to jen trochu jde, zůstala nemovitost v rukou původního majitele.

V případě nutnosti vám také poskytneme finanční půjčku, která pokryje vaše dluhy.

Zaujalo Vás investování do nemovitostí s NEXTA Consulting nebo potřebujete pomoci s hrozící nebo nastalou exekucí?

Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme a poradíme Vám. Kontaktujte nás na telefonním čísle 608 815 828 nebo pomocí kontaktního formuláře.