Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Ušetřete si na dovolenou snů pomocí zajištěné investice
Pátek, 29 Červenec 2016 07:10

Máte finance určené na vysněnou dovolenou, kterou si chcete v budoucnosti splnit a nechcete, aby vaše finance ležely ladem na běžném účtu?
Poté pro vás máme řešení pro vhodnou garantovanou investici s NEXTA Consulting, s.r.o.. Investice do nemovitostí vám zaručují garantovaný výnos, jelikož vaše peníze investujeme do nemovitostí v České republice a výnos vám garantujeme dle sepsané smlouvy.

Jak zhodnotit peníze na dovolenou

Vaše peníze určené na dovolenou investujete s naší pomocí a spoluúčastí do nemovitostí, kde majitelům hrozí exekuce nebo chtějí splatit dluh a ručí svou nemovitostí, popřípadě chtějí nemovitost kvůli dluhům odprodat. Díky naší dlouhodobé orientaci na realitním trhu víme, jak můžeme cenu nemovitosti dále zhodnotit, a proto vám dokážeme garantovat předem určený výnos.
Každého majitele nemovitosti, se kterým vstupujeme do smluvního vztahu pečlivě prověřujeme, tak abychom měli jistotu, že nám bude dluh splácet a my byli schopni dostát svých garancí.

Garantovaný výnos

Díky nám můžete šetřit na své sny s garantovaným výnosem od 7 do 12% p.a. od částky 50.000,- Kč po dobu 12 - 120 měsíců. Maximální částka není daná, ale u částek přes 2. mil. domlouváme individuální podmínky. Sami si vyberete investiční program. Doplňte chybějící peníze na vysněnou dovolenou pomocí našeho zhodnocení vašich peněz.

Podmínky předčasného výběru

Pokud víte, že nejspíše budete finance potřebovat své peníze během doby investice, tak lze již předem dohodnout, že vám budeme výnos za určených podmínek vyplácet průběžně.
Stalo se něco nenadálého a vy najednou potřebujete své uložené peníze? I v tomto případě máme řešení v podobě krácení úroku dle doby sjednaného spoření a doby, po které peníze vyplácíme. Chápeme, že když si zrovna chcete dopřát dovolenou, kterou jste našli za výhodných podmínek, tak si ji nenecháte ujít.

Splnění snu

Naspořte si dostatečnou část na dovolenou s garantovaným výnosem a užijte si svůj sen na dovolené snů. Kontaktujte naše finanční specialisty, kteří s vámi proberou možnosti uložení peněz do našich investičních programů.

NEXTA Consulting, s.r.o., vám chce dopřát splnění snů v podobě dovolené dle vašeho přání a pomůže vám zhodnotit vaše finance tak, abyste si nemuseli potřebnou částku doplňovat úvěrem.