Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Úroky ze spořicích účtů klesají
Sobota, 12 Říjen 2013 11:19

Myslíte si, že zhodnocení Vašich peněz dokáže jen bankovní instituce? Úroky, které banky momentálně nabízejí, jsou téměř nulové. Existují i banky, které se snaží udržet úrokovou sazbu stále zajímavou, bohužel už se nejedná o nijak závratné zhodnocení.

Termínované vklady

Pokud se rozhodnete investovat své finanční prostředky do termínovaných vkladů, pak si dobře rozmyslete lhůtu, na jakou si termínovaný vklad uzavřete.

Termínovaný vklad s výpovědí 1 měsíc

U některých bank nemůžete čekat žádné zhodnocení, tedy úrok nulový. Další banky zhodnocení mají, jedná se ale pouze o 0,01 procenta, což u vkladu 100 000 vynese 10 korun za rok. To už Vám můžeme doporučit, abyste peníze měli uložené na běžném účtu. Banky, které jsou na trhu krátce, se snaží nalákat klienty vyšším úrokem. Například Zuno banka nabízí zhodnocení 1,05 procent.

Termínovaný vklad na rok

U těchto vkladů se Vám, peníze zhodnotí už o malinko víc, nečekejte ale žádný zázrak. Některé banky se drží zhodnocení okolo 0, jiné banky Vám ale dokážou nabídnout od 0,5 - 2 procenta.

Za takto nízké úrokové sazby může především útlum ekonomiky. A zlepšení se v krátkém výhledu nepředpokládá.

Spořicí účty

Zpravidla získáte více ze spořicího účtu než z termínovaného vkladu. V tomto je ale trochu popírána logika. Peníze, ke kterým máte přístup a můžete si je kdykoliv vybrat (spořicí účet) se Vám zhodnotí více než peníze, které upíšete ve prospěch banky na delší dobu (termínovaný vklad). Nutno ale podotknout, že u spořicího účtu Vám banka může měnit úrokovou sazbu každý měsíc. Ve výsledku se tedy nespoléhejte na to, že si "vyděláte" více ze spořicího účtu.

Chcete dobře investovat?

V případě, že chcete investovat své našetřené peníze dobře a mít jistotu, že o ně nepřijdete, investujte s NEXTA CONSULTING. Vaše peníze Vám nejen zhodnotíme, ale i zajistíme po celou dobu investování! Peníze máte kdykoliv k dispozici, takže když se Vaše finanční situace změní a Vy budete potřebovat peníze vybrat, je to samozřejmostí. Máte možnost si vybrat z několika investičních programů v závislosti na době uložení peněz a výši vkladu.

NEXTA CONSULTING působí na tuzemském trhu již několik let a díky těmto zkušenostem jsme opravdu schopni zajistit dohodnutý výnos. Nemějte své peníze doma pod polštářem a zhodnoťte je investováním do nemovitostí!