Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Uchovají zajištěné fondy hodnotu investice?
Úterý, 17 Září 2013 11:51

V dnešní době stoupá finanční gramotnost, lidé se sami zajímají o různé články, co se týče investic a spořících účtů. Zároveň ale lidé čekají správnost údajů v článcích.

Například srovnávat garantované vklady se spořícími účty je zavádějící. To snad ani nelze, je to jako bychom míchali hrušky s jablkama. Přeci nemůžeme srovnávat aktuální zajímavé sazby na spořícím účtu, které se každým dnem mohou měnit s dlouhodobým investováním do investičních fondů. Žádný z investičních fondů se nedá srovnávat, skládají se z různých cenných papírů, a proto se výnosnost jednotlivých fondů velice liší. Trh s cennými papíry často kolísá, proto velice záleží i na tom, kdy fondy nakoupíme.

Zajištěné fondy

Češi jsou považováni, co se týče investic, za národ konzervativců. Když mají nastřádané množství peněz a rozhodnou se pro investice, pak mají rádi fondy zajištěné! Neradi riskují znehodnocení svých vložených finančních prostředků. V době ekonomické krize, kdy finanční trh padal směrem dolů, se stvrdilo, že zajištěné fondy plní svou funkci a ochraňují uložené peníze klientů.

V současné době mohou některé garantované investice vytvářet menší zisk díky velké míře inflace nebo současným výkonostem jednotlivých vkladů. Jiné však dovedou svého vlastníka mile překvapit svým dobrým výkonem a převyšují míru inflace. Těch je však v současné době pomálu a každý investor předem neví, zda i do budoucna tento stav výkonné fondy udrží. Nelze si tedy svá investiční přání splnit pouze jedním produktem.

Spousta článků také hovoří o vstupních poplatcích do různých fondů a to už buď jako odměnu portfolio manažerům nebo správcům fondů. Před pár lety například měly jednotlivé fondy zajímavou výnosnost v průměru okolo 6,5%. K jejich výhodě také patří fakt, že jejich výnos se po šesti měsících již nedaní 15% srážkovou daní na rozdíl od spořících účtů.

Výborně zajištěné investice

Chcete investovat své našetřené finance a zároveň je mít dobře zajištěné? Investujte s námi! S NEXTA CONSULTING investujte do nemovitostí, u nás budete mít své investice dobře zajištěné.

Žádné vstupní poplatky u nás nenajdete a sami si dle svých finančních možností můžete zvolit investiční program. Pokud máte ještě nějaké otázky, které chcete vyřešit před investicí, pak nás neváhejte kontaktovat.