Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Třetina lidí kupuje byt jako investici
Úterý, 17 Prosinec 2013 13:29

V letošním roce se stal hit nakoupit byt jako investici. Vyplývá to z průzkumu jedné společnosti, která se dotázala 400 respondentů a více než 30 procent z dotázaných, kteří zvažují nákup bytu, se chystají byt pronajmout a ne v něm bydlet!

Když se podíváme zpět do minulých let, tak zjistíme, že koupi bytu jako investici využilo zanedbatelné množství lidí. V dnešní době je trend opačný a předpokládá se, že byty se budou i nadále kupovat za účelem investice. Zatímco dříve byla obrovská potřeba lidí koupit si a zařídit své vlastní bydlení, dnes především díky výhodným hypotékám a velmi nízkým cenám nemovitostí, stoupá zájem o koupi bytu jako volbu výhodné investice.

Z výše zmíněného průzkumu dále vyplývá, že více než 70 procent dotázaných se zatíží hypotéčním úvěrem. Polovina z nich chce investovat maximálně tři a půl miliónu korun. I tak jsou si kupující vědomi, že koupí vydělají.

Větší výnos z investice do nemovitostí

Porovnáme-li výnosy z investic do nemovitostí s investicemi, které uzavřeme v bance, značně více vyděláme na nemovitosti. Úroky v bankách klesají čím dál více a dnes jsou okolo 1 procenta.

Pokud si na koupi bytu půjčujete peníze, musíte počítat s tím, že návratnost bude o to delší a v případě pronájmu bytu půjde celý nájem nebo jeho větší část na placení hypotéčního úvěru. Nutno ale podotknout, že po doplacení hypotéky budete majitelem nemovitosti, která Vám bude vydělávat další peníze a také může mít daleko větší kupní hodnotu než tu, za kterou jste nemovitost pořídili.

Zajištěné investice

Chcete také investovat do nemovitostí? Nechcete se do toho pouštět sami? Obraťte se na nás, společnost NEXTA CONSULTING s.r.o. Vám s investicí pomůže!

Na našich stránkách se můžete podívat na jednotlivé investiční programy, abyste měli představu, jak se dají vložené finanční prostředky zhodnotit. Porovnejte si úrokové sazby a výnosy u jednotlivých typů investic a zjistíte, že investice do nemovitostí s NEXTA CONSULTING s.r.o. se vyplatí nejvíce!