Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Tipy jak spořit 10 % příjmů na horší časy
Sobota, 26 Říjen 2013 12:00

Chtěli byste si naspořit alespoň malou finanční rezervu. Říkáte si ale, že není šetřit z čeho? Je pár drobností, které by bylo možné si odpustit, to by ale stejně nestačilo? Pokud si toto budete opakovat, pak se toho moc našetřit nedá. Máme pro Vás pár rad, jak se spořením začít.

Nemusíte však každý měsíc dávat od dnešního tisíce korun stranou na nějaký spořící účet, stačí si dávat stranou měsíčně 10% ze své měsíční čisté mzdy a založit si například penzijní připojištění. V průměru byste tak měli z 10% ze své mzdy našetřit kolem 22000 korun. Zní to hezky? Mít našetřeno na dovolenou příští rok nebo udělat radost svým blízkým krásnými dárky na Vánoce?

Pár tipů, jak lze spořit

Každý z nás má jiné potřeby, všichni bychom ale určitě měli mít našetřené peníze, abychom si mohli své potřeby a přání splnit. Myslete i na zadní kolečka, kdyby Vás postihla nějaká nemoc nebo invalidní důchod.

  • Stanovte si cílovou částku - chcete šetřit na nové hodinky, dovolenou nebo přestavbu bytu? S cílem se šetří daleko lépe
  • Vsaďte na pravidelné vklady - kouzlo je v pravidelnosti, lepší spořit po malých částkách než vůbec a pak si půjčovat peníze
  • Spořte si se státním příspěvkem - stavební spoření je vhodné pro toho, kdo ví, že peníze nebude potřebovat 6 let, a i když už státní příspěvky nejsou to co bývalo, 2 tisíce ne ulici nenajdete
  • Zvláštní spořící účet - vybrat si můžete ze spořicího účtu nebo termínovaného vkladu
  • Pozor na investice - zaslechli jste, že se dají vydělat velké peníze díky investicím? Pokud jste z těch, kteří čekají každý měsíc na další výplatu, do investic se nepouštějte, nemusejí vždy vydělat.

Víte, jak výhodně investovat?

Pokud jste zvolili pro spoření svých peněz investice, pak pro Vás máme vskutku výhodné řešení. Pravděpodobně patříte mezi ty, kteří mají již nějakou finanční rezervu, a tu byste rádi zvětšili. Investujte s NEXTA CONSULTING a vždy budete vědět, jak se zhodnocují Vaše vložené finanční prostředky. Velkým plusem investic s NEXTA CONSULTING je to, že Vaše investice jsou po celou dobu zajištěné formou zástavního práva! Zajímá Vás úroková sazba, kterou jsme Vám schopni garantovat? Podívejte se na náš investiční program. Máte ještě nějaké dotazy nebo už jste rozhodnuti pro investici? Neváhejte nás kontaktovat.