Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Tipy jak investovat, když úspory nevynáší
Sobota, 15 Srpen 2015 14:25

Je čas začít myslet na zadní vrátka a zajistit si tak budoucnost pro sebe a své blízké. Proto je důležité odkládat část vašeho příjmu na horší časy a následně peníze zhodnocovat. Kam ale své peníze máte vložit, aby se jejich hodnota měnila do kladných čísel. Principem finančního plánování každé rodiny by mělo být vytváření rezerv na očekávané i náhlé výdaje.

Na co se při vytváření rezerv zaměřit?

Proč tvořit rezervy? Je důležité stanovit si cíl, tedy důvod proč spoříte a odkládáte finance. Může jím být rodinná dovolená, splacení hypotéky, neočekávané výdaje atd..

Jak dlouho odkládat peníze? Nastavte si reálný časový horizont, do kdy chcete mít naspořenou částku odloženou.

Jaký je váš rizikový profil? Promyslete si, zda je pro vás důležitý jistota nezáporného zhodnocení, nebo jste ochotni podstoupit mírné riziko a zvládnete ustát mírný pokles v intervalu několika procentních bodů.

Kam tedy své peníze investovat?

Vzhledem k rekordně nízkým sazbám jsou produkty jako běžný, spořící účet nebo termínovaný vklad s minimálním výnosem.
Máme pro vás několik tipů, kam vaše volné prostředky můžete investovat. Nic není černé ani bílé, každý má své pro a proti. Rozhodněte se nač budete peníze potřebovat, kolik můžete odložit měsíčně a na jak dlouho nebudete odložené peníze potřebovat. V neposlední řadě je důležité zamyslet se nad tím, jaké riziko budete ochotni podstoupit pro dosažení vašeho cíle.

 • Stavební spoření
 • Jeho velkou výhodou je bezesporu státní podpora, na durhou stranu ale své peníze investujete minimálně na šest let. Stavební spoření již není tak výhodné, jak bývalo před několika lety.

 • Doplňkové penzijní spoření
 • Toto spoření je vhodné pro ty, kteří si chtějí vytvořit rezervy na stáří. Na penzijní spoření se vztahuje státní podpora. Každý může získat měsíční podporu až 230 korun a roční daňovou úlevu až 1 800 korun.

 • Podílové fondy
 • Podílové fondy jsou v poslední době moderní a stále oblíbené. Hlavní výhodou podílových fondů je transparentnost, variabilita a celkem vysoká likvidita. Investiční společnost je povinna převést prostředky do 15 pracovních dnů.

 • Nemovitosti
 • V případě, že se rozhodnete pro investování do nemovitostí, je vhodné obrátit se na odborníky, nemáte-li dostatečné zkušenosti s nákupem nemovitostí. Jednou ze společností, která se zabývá investicemi do nemovitostí je také NEXTA Consulting s.r.o.. Svým klientům poskytuje zajištěný výnos se zhodnocením od 7% do 12% p.a..

  Jestliže se rozhodnete investovat do nemovitosti, připravte si minimálně 50 000 Kč, aby se vám investice vyplatila.

  Chcete investovat do nemovitostí s NEXTA Consulting s.r.o. nebo potřebujete pomoci s hrozící nebo nastalou exekucí?

  Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme a poradíme Vám. Kontaktujte nás na telefonním čísle 608 815 828 nebo pomocí kontaktního formuláře.