Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Stavební spoření versus podílové fondy
Čtvrtek, 27 Únor 2014 13:47

Skončilo Vám stavební spoření a poohlížíte se po možnostech dalšího spoření či investice? Chcete spořit peníze, ale formou stavebního spoření pokračovat nechcete, protože Vám zhodnocení Vašich peněz nepřijde již tak výhodné? Slyšeli jste o podílových fondech nebo o investici do nemovitosti?

Stavební spoření

U stavebního spoření se bavíme opravdu o spoření.
Podmínky jsou předem dány a výnos je jistý, avšak ne tak vysoký. Největší výnos můžete očekávat při šestiletém spoření, kdy se pohybuje úroková sazba kolem 3 procent.

Stavební spoření je vhodné pro ty, kdo mají volné finanční prostředky na spoření a na peníze příliš nespěchají. V případě, že si chcete být jistí výnosem za několik let, pak zvolte stavební spoření.

Podílové fondy

V případě podílových fondů záleží na tom, do jaké strategie budete investovat. Na výběr máte z konzervativní strategie a dynamické strategie.

Očekávaný výnos lze ale jen odhadovat. Dlouhodobé investice mají kolísavé výnosy, zariskovat v tomto odvětví se ale může dost vyplatit. Uznejte sami, že je rozdíl ve zhodnocení třemi procenty a sedmi procenty. Počítat ale musíte raději i s možnou ztrátou.

Naspořit si peníze pomocí podílových fondů je vhodné pro toho, kdo nepotřebuje peníze vybírat a vydrží i nátlak případné ztráty peněz, kdy podíly ztratily dočasně na hodnotě.

Investice do nemovitostí

Další možností, jak zhodnotit finanční prostředky je investice do nemovitosti.
Společnost NEXTA CONSULTING působí na českém trhu již několik let a věnuje se finančnímu poradenství, proto Vám naši odborníci rádi poradí, jak nejlépe investovat do nemovitosti. Máte možnost si zvolit investiční program dle naší nabídky.

S NEXTA CONSULTING budete mít vložené peníze chráněny po celou dobu investice, a to díky zajištění investičních vkladů. Neváhejte a investujte s námi. Kontaktujte nás na čísle 608 815 828 nebo pomocí kontaktního formuláře uvedeného na našich stránkách.