Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Stačí investovat 1000 Kč měsíčně
Neděle, 09 Listopad 2014 11:55

V dnešní uspěchané době, je velmi obtížné orientovat se v možnostech spoření potažmo investování. Investice mají svá pravidla, která doporučujeme dodržovat. Nikdy neinvestujte všechny své naspořené peníze, vždy si ponechte finanční rezervu. Neinvestujte peníze, které jste si půjčili.

Z jakých investičních nástrojů můžete vybírat? Hlavní dvě kategorie jsou spořící a investiční produkty.

Spořící produkty

Existuje několik ověřených možností, jak své peníze můžete investovat. V případě, že nemáte možnost uvolnit větší obnos nebo měsíčně můžete investovat jen několik set korun, zaměřte se na ty investice, které jsou podporovány státem.

Stavební spoření

Toto spoření Vám přinese při ročním vkladu 20 000 Kč roční státní příspěvek až 2000 Kč. Roční zhodnocení vkladu je až 5% a vklad je pojištěn. Nevýhodou je minimální doba spoření 6 let a poplatky za zřízení smlouvy a vedení účtu.

Spořící účty

Jsou velmi oblíbeným nástrojem, díky kterému máte své investice pojištěné a kdykoli k dispozici. Úroky se pohybují do 1,63% a banky je mohou kdykoli změnit.

Termínované vklady

Mají pohyblivé úroky dle délky trvání vkladu, který je pojištěn. S vloženými penězi můžete nakládat pouze po uplynutí sjednaného termínu.

Doplňkové penzijní spoření

Při ročním vkladu 12000 Kč získáte státní příspěvek až 2 760 Kč a daňovou úlevu až 1800 Kč při ročním uložení 24 000 Kč. Na toto spoření Vám může přispívat i zaměstnavatel, a to nezdaněným příspěvkem.

Životní pojištění

Přináší daňovou úlevu až 1800 Kč při ročním pojistném 12 000 Kč. Na toto pojištění Vám může přispívat i zaměstnavatel, a to nezdaněným příspěvkem.

Investiční produkty

Jsou vhodné především pro ty z Vás, kteří mohou měsíčně odkládat vyšší finanční částku nebo mají naspořeno. A jaké jsou výhody a nevýhody některých finančních produktů?

Podílové fondy

Jsou investiční nástroj, do kterého stačí investovat 1000 Kč měsíčně. V případě tří a víceletého držení cenných papírů není zisk daněn. Vložená částka není pojištěna.

Zajištěné podílové fondy

Vložená částka je zajištěna, většinou je uváděno předpokládané zhodnocení za celou dobu investice. Jedná se o dlouhodobou variantu investování.

Dluhopisy a akcie

Přináší šance na vyšší zisk, ale můžete také výrazně ztratit. Doporučujeme využít služeb schopného investičního poradce, pokud se v této problematice neorientujete.

Zajištěné investice

Chcete své peníze investovat, ale nejste si jisti, zda jsou vaše znalosti a přehled dostatečné? My jsme tým profesionálů, kteří na finančním trhu působí již řadu let, a s investováním peněz svých klientu máme nemalé zkušenosti. Proto nás můžete kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme vybrat tu správnou variantu investice ušitou přímo pro Vás. Investice do nemovitostí s naší společností NEXTA Consulting je to pravou právě pro Vás. Sami se rozhodnete a zvolíte si pro své investice ten nejvhodnější investiční program!