Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Spořit v bance nebo investovat?
Sobota, 28 Listopad 2015 09:52

Patříte mezi ty, kteří se ještě zcela nerozhodli, zda budou své peníze spořit někde v bance nebo je naopak budete investovat? Pomůžeme vám s rozhodováním a dáme vám několik tipů, aby vaše rozhodování bylo jednodušší.

Ještě stále existuje velké množství lidí, kteří se rozhodují, zda budou investovat nebo spořit. Obecně je známé, že investice mohou být výnosnější, ale spoření je nejbezpečnější bankovní uložení peněz. U obou variant zhodnocování vašich financi narazíme na řadu výhod i nevýhod.

Spoření v bance

Je důležité udělat si průzkum trhu a zjistit si, která z institucí podléhá kontrole ČNB a ve svém portfoliu služeb má také spořící účet, který je bez poplatků. Jestliže budete podepisovat smlouvu o spořícím účtu, důkladně si přečtěte její podmínky, aby vás poté nepřekvapilo, že si nemůžete z účtu vybrat své peníze nebo že platíte poplatek za vedení účtu.

Výhodou spořícího účtu v bance je zákonné pojištění, takže máte jistotu, že v případě krachu vámi vybrané bankovní společnosti o svůj vklad nepřijdete. Transakce a pohyby na účtu nejsou nijak zpoplatněny a nejsou žádným způsobem omezeny.

Na druhou stranu je výnos ze spořícího účtu ne zcela vysoký a úrok je zdaněn 15%. Jestliže jste se setkali s účtem, který má jiné parametry, pak se nejedná o standardní spořící účet.

Investování

Investice přináší jistá rizika, na která při rozhodování rozhodně nezapomínejte. Vaše uložené peníze totiž nemusíte dostat 100% zpět v plné výši, jestliže se nezdaří dosáhnout zhodnocení. V nejhorším případě, kdy se bankovní dům, kde investujete dostane do potíží, můžete o své peníze přijít úplně. Investice totiž nejsou ze zákona pojištěny. Vždy budete platit poplatky.

Na druhou stranu je možné dosáhnout mnohem většího zhodnocení než u spořícího účtu a to i několikanásobně v případě ideálního období. Investice není krátkodobá, ale naopak se doporučuje investovat s dlouhodobě. V tomto období mohou výnosy kolísat, ale nenechte se tím odradit. Investujte u společností, které jsou na trhu stabilní a mají historii, je málo pravděpodobné, že taková instituce zkrachuje.

Chcete investovat s jistotou?

Jestliže přemýšlíte o volbě příhodné investice, ale máte strach z jejího zhodnocení a návratnosti a upřednostňujete jistotu při investování, pak pro vás máme řešení. Toto řešení je v investování do nemovitostí se společností NEXTA Consulting. Společnost NEXTA Consulting má rozsáhlé zkušenosti s investováním do nemovitostí, které získala za dlouhou řadu let působení na finančním a realitním trhu v České Republice.

Se svými klienty investujeme výhradně do nemovitostí na českém realitním trhu.

Proč investovat do nemovitostí? Ač je to k nevíře, tak u této investice je vždy jistý výnos a to v průběhu celého investování. Výnos je zaručen podle výše a doby vámi vložených investic a pohybuje se od 7% do 12% p.a. .

Chcete se dozvědět více o investování do nemovitostí s NEXTA Consulting?

Rádi se s Vámi podíváme na konkrétní investiční případy, případně pomůžeme s řešením Vaší finanční situace, zodpovíme Vaše dotazy a poradíme Vám. Kontaktujte nás přímo na telefonním čísle 608 815 828 nebo elektronickou formou, pomocí kontaktního formuláře.