Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Rusko investuje do těžby platiny, kam investujete vy?
Neděle, 28 Září 2014 16:44

Rusko do těžby platiny pomocí svých divizí Rostec již nainvestovalo 63,6 miliard Kč v Zimbabwe, které je třetím největším producentem platiny na světě. Projekt se týká nejen těžby, ale i stavby hutě.
V Zimbabwe se těží nyní asi 430 tisíc uncí platiny. Novými projekty se má těžba zvýšit až na 800 tisíc uncí platiny. Investice do vzácných kovů a jejich těžby je neustále aktuální, protože ceny drahých kovů jsou na světových trzích téměř stabilní.

Investice do drahých kovů jsou dlouhodobě zajímavé. Pokud ceny drahých kovů neporostou, tak jistě nebudou rapidně klesat.

Možnosti investic u nás

Otázkou je kam investujete vy? Možností je dost, jako například investice do akcíí, podílových fondů apod. Tyto investice jsou ovšem závislé na pravidelném sledování pohybu na burze. V pravý čas nakupovat a v pravý čas prodávat, aby výnos byl co nejvyšší. Ale co když nemáte čas na sledování pohybu na burze?

Investice bez rizika = investice do nemovitostí

Existuje i možnost investovat bez rizika, s pravidelnými výnosy a bez neustálého sledování pohybu na burze. Investování do nemovitostí.

Společnost NEXTA CONSULTING na základě svých bohatých zkušeností ve finančním poradenství a v oboru obchodování s nemovitostmi dokáže zajistit pravidelný výnos po dobu trvání investice. Investuje pouze do nemovitostí na území ČR.

Co lze získat při investování do nemovitostí se společností NEXTA CONSULTING?

Díky investici do nemovitostí s NEXTA CONSULTING můžete získat spoustu výhod, a to:

  • Zajištění Vašich investic formou zástavního práva na nemovitost, případně zajišťovací převod na nemovitost nebo notářský zápis o uznání dluhu se svolením k přímé vykonatelnosti na nemovitost
  • Nejvyšší výnos na trhu s maximálním zajištěním investic - výnos je od 7% p.a. až do 12% p.a. je závislý na velikosti a době investice
  • Individuální nastavení výplaty zhodnocení vložených investic na základě potřeby investora
  • Přehled o investovaných financích nepřetržitě po celou dobu trvání investice
  • Možnost předčasného výběru investice
  • Půjčku až do výše 100% vložného vkladu bez jakéhokoliv prodlení

Chcete investovat s NEXTA CONSULTING bez rizika do nemovitostí? Pak nás neváhejte kdykoliv kontaktovat!