Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Příliš nízké úroky z vkladů? Investujte s námi!
Neděle, 18 Leden 2015 14:36

Máte stavební spoření nebo jste investovali peníze do nějakého fondu a vadí Vám příliš nízká úroková sazba? Zkuste investovat se společností NEXTA Consulting s.r.o.. Nabízíme investice do nemovitostí se zajištěním a pevně dohodnutou úrokovou sazbou!

Spoření či investice?

Spoření nebo investice jste zakládali s úmyslem zhodnotit své naspořené peníze. Proč je ale úrok čím dál nižší? Jak dosáhnout vyššího zhodnocení vložených peněz?

Spoření

V rámci spoření vkládáte své peníze dle nějaké dohody a banka či jiný peněžní ústav je dle dané smlouvy dodržuje.
Předem znáte podmínky dané smlouvy, jako je výpovědní termín, délka trvání spoření, sankce za nedodržení a výnos za celou dobu spoření. Jedná se například o termínované vklady, stavební spoření či spořící účty.

Investice

U investic to tak lehké není. Máte sice šanci zhodnotit peníze daleko více než u spoření, ale existuje i dost vysoké riziko, že o své peníze přijdete, a to nejen díky špatnému hospodaření dané společnosti.
Pokud chcete investovat a investiční trh Vám nic neříká, je vhodné se obrátit na společnost, která investicím rozumí a poradí Vám.

Jak zhodnotit peníze co nejlépe?

Jednou z možností jsou zajištěné investice do nemovitostí. Odborníci ze společnosti NEXTA Consulting s.r.o. působí na trhu investic již několik let a zkušenosti s investicemi do nemovitostí mají obrovské.
Velkou výhodou při investování do nemovitostí s námi je, že po celou dobu investice jsou Vaše vložené finanční prostředky zajištěné zástavním právem nebo zajišťovacím převodem vlastnického práva.

Déle se již nerozmýšlejte a zavolejte 608 815 828. Ochotně s Vámi probereme možnosti investování do nemovitostí a zvolíme vhodnou variantu investice přímo pro Vás!