Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Pravidla pro výběr investic
Pondělí, 15 Červen 2015 14:55

Na českém finančním trhu existuje v současné době stovky finančních institucí a skupin, které nabízí své top produkty, jak se v nich, ale obyčejný financemi nezainteresovaný člověk vyznat? Jak si vybrat to nejlepší, co bude vyhovovat právě vám?

Každému vyhovuje něco jiného, máme různé zájmy, potřeby a také priority, podle kterých se nakonec rozhodujeme. Jedni jsou otevřeni riziku s vidinou vyšších výdělků, jiní se drží při zdi a přistupují k financím konzervativním způsobem.

Existují snad správná pravidla, podle kterých si budeme schopni vybrat správný finanční produkt, jako je například investice?

Jaká jsou základní pravidla?

  • Priority a potřeby
  • Nejprve si ujasněme své priority a potřeby. Rozhodněme se, co je opravdu nutností a co například přáním, abychom k investování přistupovali s nadhledem. Vhodné je sepsat si seznam všeho, co potřebujete a ke každé položce přiradit důležitost. Toto vám usnadní rozhodování, k čemu tedy poté využijete své naspořené peníze.

  • Aktuální finanční situace rodiny
  • Podívejte se na celkovou finanční situaci vaší domácnosti. Víte, jaké máte pravidelné měsíční výdaje. Vytvořte si aktuální seznam vašich pravidelných výdajů, budete přesně vědět, jakou hromádku musíte každý měsíc mít, aby byly vaše „pohledávky“ uspokojeny. Vytvořte si celkový rodinný rozpočet a to tak, že sepíšete vaše celkové příjmy, od kterých odečtete výdaje. Jestliže výsledek bude v kladných číslech, máte velkou šanci, že s nimi můžete dále pracovat.

  • Rozhodnout se kam investovat
  • Své volné finanční prostředky můžete dále zhodnocovat a to pomocí investiční společnosti například do podílových nebo penzijních fondů. Ne zcela vhodné se v poslední době jeví investiční životní pojištění. Další vhodnou variantou je investice do nemovitosti, která vám zajistí přísun peněz, ale i případné řešení budoucího bydlení vašich dětí nebo rodičů.

Jak probíhají investice do nemovitostí?

Společně se svými klienty investujeme výhradně do nemovitostí z tuzemského trhu, které jsou zatíženy, dluhy, exekucí nebo se jejich majitel dostal do osobního bankrotu. Všechny tyto nemovitosti jsou zajištěny, a to zástavním právem, notářským zápisem k uznání dluhu a svolením k přímé vykonatelnosti nebo zajišťovacím převodem vlastnického práva.

Jaký je výnos z investice do nemovitosti?

Zaručujeme vám výnos po celou dobu trvání vaší investice. Výše výnosu je od 7% do 12% p. a.. Rozhodující je váš investiční program. Nejnižší částka vhodná k investování do nemovitostí je 50.000,- Kč.

Kdy získáte své peníze?

Prakticky kdykoli se rozhodnete své investice ukončit, jsme schopni vám vyplatit nejen investovanou částku, ale také jejich zhodnocení za dobu, kterou byli investovány.

Zajímají vás investice do nemovitostí?

Kontaktujte nás pomocí webového formuláře kam uveďte své telefonní číslo, abychom vám mohli zavolat zpět. Nebo volejte na telefonní číslo 608 815 828, rádi s vámi probereme možnosti investování.