Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Pozor na falešné finanční poradce
Sobota, 24 Květen 2014 19:24

Stalo se již i Vám, že jste měli telefon ve kterém se Vám snažil vynutit si s Vámi schůzku finanční poradce například prostřednictvím call centra? Toto je totiž nejčastější možnost potkat falešného (nedůvěryhodného) finančního poradce.
Nejde o to, že je to skutečný podvodník. Může to být i finanční poradce vzdělaný, ovšem neradí klientům tak, aby vydělali oni, pouze kouká na vlastní zisk.

Jak najít důvěryhodného finančního poradce?

Abychom předcházeli nepříjemným situacím s falešnými či nedůvěryhodnými finančními poradci, nenecháme se oslovovat telefonem, ale poradíme se s přáteli, necháme si finančního poradce doporučit nebo vyhledáme možnosti na internetu, včetně recenzí a doporučení.

Jednou ze zavedených finančních společností zabývající se finančním poradenstvím a řešením exekucí je společnost NEXTA CONSULTING. Na trhu působí naše společnost již od roku 2009. Finanční poradci jsou dobře vyškoleni, působí po celé republice a jsou připraveni klientům vždy poradit a pomoci.

Služby NEXTA CONSULTING

Společnost NEXTA CONSULTING působí v těchto oborech finančního poradenství:

  • řešení exekucí a oddlužení – diskrétně, bez zbytečných průtahů a s co nejnižšími náklady
  • vyřizování půjček a hypoték
  • – rychle a na míru finančním možnostem klienta, klient má na výběr buď bankovní nebo nebankovní
  • finanční investice
  • investice do nemovitostí, vždy zajištěné zástavním právem nebo převodním právem nemovitostí pouze na území ČR a s výnosem pro investory od 7% do 12% dle výše vložené investice a délky investování
  • realitní činnost – na webu nabízí prodej nemovitostí, které jsou předmětem exekucí, konkursů nebo jinak omezeného vlastnického práva
  • vyhledávání investorů – cílem je sblížit lidi, kteří chtějí zajištěně investovat a tím zhodnocovat své finance a lidi nebo společnosti, kteří investice potřebují pro své podnikatelské programy.

Společnost NEXTA CONSULTING má své pobočky v Pardubicích, Vysokém Mýtě a Svitavách. Zde se Vám odborně vyškolení finanční poradci budou plně věnovat, pokud dáváte přednost osobnímu jednání. Svá přání a potřeby je možné také konzultovat prostřednictvím kontaktního formuláře na webu nebo telefonicky na č. 608 815 828.