Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

NEXTA Consulting poradí s vhodnou formou investice
Úterý, 15 Březen 2016 08:40

Už dávno neplatí, že jsou investice pouze riskantní záležitostí a dovolit si je mohou pouze movití občané. Společnost NEXTA Consulting pomáhá svým klientům s investicemi již od 50.000 korun, které jsou nejen zajištěné, ale opravdu pro každého. Společně se svými klienty investujeme do nemovitostí.

Proč investovat do nemovitostí s NEXTA Consulting?

Investice do nemovitostí mají dvojí zajištění. Jednak vám zajistíme vámi vložené peníze a poté vám také zajistíme výnos a to po celou dobu investování. Garantujeme vám výnos v rozmezí od od 7% do 12% p.a. . Jakou výši výnosu získáte záleží na vašem investičním programu a délce investování.

Naši investiční analytici vyhodnotili, že optimální výší investice je minimálně 50.000 Kč a maximální částka je do 2 mil. korun, s investičním horizontem od 12 do 120 měsíců. Každou investici individuálně konzultujeme s každým klientem, takže je zcela na vás, jakou částku budete chtít investovat.

Do jakých nemovitostí investujeme?

Se svými klienty společně investujeme do nemovitostí na českém realitním trhu. Majitelé těchto nemovitostí se dostali do finančních potíží a toto řešení je pro ně jednou z variant, jak se z dluhů dostat. Tržní cena nemovitosti musí vždy přesahovat dvojnásobek konkrétní pohledávky.

Zajištění investice

Vaše investice je zajištěna nejen díky důkladné kontrole každého majitele nemovitosti, ale také jednou ze tří zajišťovacích forem:

  • Zástavním právem
  • Zajišťovacím převodem vlastnického práva
  • Notářským zápisem o uznání dluhu se svolením k přímé vykonatelnosti

Vyplácení výnosu

Jak jsme již zmínili, s námi máte zajištěné nejen vaše vložené peníze, ale také výnos. Když budete potřebovat, můžeme vám vyplatit v průběhu investičního programu. V případě, že budete chtít individuálně vyplácet váš výnos, pak se s vámi rádi domluvíme.

Obáváte se exekuce?

Nejen investice, ale také řešení exekucí přináší svým klientům společnost NEXTA Consulting. Jestliže jste se dostali do finančních potíží a hrozí vám exekuce nebo ji máte již nařízenou, pak se obraťte na tým našich profesionálů. Naše řešení jsou efektivní a především jsou hledána tak, aby co nejméně zasáhla do vašeho rodinného rozpočtu.

Chcete se dozvědět více o investování do nemovitostí s NEXTA Consulting ?

Rádi se s Vámi podíváme na konkrétní investiční případy, případně pomůžeme s řešením Vaší finanční situace, zodpovíme Vaše dotazy a poradíme Vám. Kontaktujte nás přímo na telefonním čísle 608 815 828 nebo elektronickou formou, pomocí kontaktního formuláře.