Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

NEXTA Consulting garantuje zhodnocení vkladu
Pátek, 15 Duben 2016 07:50

Chcete mít v současné nestabilní době, kdy jsou nízké úrokové sazby na spořících účtech a akcie se razantně propadají, zajištěné investice? Využijte investice do nemovitostí, které nepodléhají vlivu kapitálových trhů.
Investice do nemovitostí je zajištěná investice, která vám přinese zajímavé zhodnocení. Investování do nemovitostí neznamená nakupování vlastních nemovitosti, ale investujete do nemovitostí s odborníky, kteří vám poradí, jak investovat a zajistí za vás vše od počátku až do konce.

Jak fungují investice do nemovitostí?

NEXTA Consulting, s.r.o. je prověřená společnost, která je na českém trhu financí a nemovitostí již několik let. Naši profesionálové budou vaše finanční prostředky investovat do nemovitostí, kde hrozí majitelům exekuce či osobní bankrot. Majiteli nemovitosti tak pomůžete zažehnat hrozící exekuční řízení a dojde k uhrazení jeho pohledávek u věřitelů.

Investice do nemovitosti přichází až po důkladném prověření jejího majitele, zejména jeho příjmů. Investujeme naše a vaše finanční prostředky, proto musíme být přesvědčeni, že dojde ke splácení pohledávky a zajištění investice. Bez řádného prozkoumání nebo při pochybách o důvěryhodnosti majitele, nikdy investice do nemovitosti neproběhne.

Kolik vám vydělá zajištěná investice do nemovitostí?

Hlavním faktorem, který ovlivňuje váš výnos je investovaná částka a zvolený investiční program. Investice do nemovitostí má zajímavé zhodnocení mezi 7 až 12% p.a..
Investice jsou 100% zajištěny zástavní smlouvou na nemovitosti nebo notářským zápisem o uznání dluhu s okamžitou vykonatelnosti na převod vlastnického práva.

Jakou částku je nejlepší investovat do nemovitostí?

Investovat můžete již od 50.000,-Kč až do 2.000.000,-Kč v časovém horizontu od 1 roku až po 10 let. Čím delší horizont a větší částka, tím vyšší je výnos u vaší investice do nemovitosti. Líbí se vám tato možnost zhodnocení do zajištěné investice? Budete chtít investovat větší částku? Tak i tato možnost je na základě konzultace s našimi pracovníky samozřejmě možná.

Jak jsou investice do nemovitostí likvidní?

Standardně dochází k vyplacení až s koncem investičních horizontů, ale chápeme, že může dojít z různých důvodů k okamžité potřebě vašich finančních prostředků. V těchto případech dojde k vyplacení vámi investované částky s výnosem za investované období.

Zajímá vás investování do nemovitostí s NEXTA Consulting, s.r.o.?

Veškeré vaše dotazy ohledně možnosti investice do nemovitostí, rádi zodpovíme na naší kontaktní lince 608815828 nebo pomocí kontaktního formuláře.