Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Nemovitosti - skvělá příležitost pro investici
Úterý, 15 Březen 2016 17:19

Nejistá doba si žádá jistá opatření, ke kterým je také zajištění vlastní budoucnosti a to nejen po stránce materiální, ale především finanční. Abyste se na „stará kolena“ nemuseli obávat diskomfortu a nedostatku peněz, je vhodné myslet na zadní vrátka a vytvořit si dostatečnou rezervu. Jednou z možností, jak naspořit dostatek peněz, jsou investice do nemovitostí.

Společnost NEXTA Consulting, s.r.o. investuje nejen finanční prostředky svých klientů, ale také své, a proto jsou investice s námi spolehlivé, úspěšné a především prověřené. Investujeme do nemovitostí výhradně z realitního trhu v České republice.

Vhodné nemovitosti pro investice

Naše investice probíhají pouze do nemovitostí z celé České republiky, které jsou zatěžkány peněžním závazkem jejího majitele, exekucí nebo se majitel nemovitosti dostal do finančních potíží a na základě toho byl nucen vyhlásit osobní bankrot. Naše investice tak pomáhají zadluženým majitelům s řešením jejich životní situace.

U různých investic mohou vzniknout jistá rizika, nicméně u investice do nemovitosti se nemusíte obávat žádných rizik. Proč tomu tak je? Odpověď je velmi jednoduchá. Protože si každého majitele nemovitosti důkladně prověřujeme a do riskantních obchodů se prostě nepouštíme. Naše investiční obchody vždy dobře prověřujeme a ověřujeme si také solventnost a příjmy majitele nemovitosti. I proto jsem schopni garantovat všechny domluvené podmínky investice.

Výnos z investice do nemovitosti

To, jakou finanční částku na konci investice získáte, velmi ovlivňují dva faktory:

  • Celková investovaná částka – minimálně od 50.000 Kč do 2 mil. korun
  • Délka investice – doporučujeme od 12 do 120 měsíců

Výnos se poté pohybuje v rozmezí od 7% do 12% p.a. dle vašeho investičního plánu.

Jestliže si budete přát být informováni o změnách vaší investice, rádi vám v průběhu investičního období sdělíme aktuální zhodnocení.

Vyplácení peněz

Běžné je, že v rámci investice získáte všechny domluvené prostředky na konci investičního programu. S naší společností ale máte také možnost domluvit si individuální vyplácení zhodnocení i vložených prostředků po celou dobu investičního programu.

Chcete se dozvědět více o investování do nemovitostí s NEXTA Consulting ?

Rádi se s Vámi podíváme na konkrétní investiční případy, případně pomůžeme s řešením Vaší finanční situace, zodpovíme Vaše dotazy a poradíme Vám. Kontaktujte nás přímo na telefonním čísle 608 815 828 nebo elektronickou formou, pomocí kontaktního formuláře.