Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Nemovitost jako forma investice
Pondělí, 22 Únor 2016 12:17

Přemýšlíte nad tím, jak své úspory nejlépe využít nebo dokonce znovu zhodnotit? V posledních několika týdnech klesá úroková sazba i na spořících účtech a tak variant k výraznějšímu zhodnocení moc není. Nemusíte se ale bát, pár jich existuje a my vám nabízíme jednu z nich.

Investování do nemovitostí je již řadu let oblíbenou variantou investice pro konzervativní, ale i progresivní investory. Má své kouzlo, kterému jen tak někdo neodolá. Tato investice je totiž zajištěná a to nejen vaše vklady, ale také vaše zisky. Proto má své příznivce z řad různorodých investorů.

Jak funguje investování do nemovitostí?

Vše je vlastně hrozně jednoduché. Vaše finanční prostředky investujeme do nemovitostí výhradně z českého realitního trhu. V podstatě to funguje tak, že společně s vámi pomůžeme uhradit dluhy majitele nemovitosti, který se svou nebo cizí vinou dostal do finančních potíží. Obchodní případy, kde nemáme jasně doložené příjmy majitele nebo jistotu, že bude své závazky plnit, neuzavíráme. Chráníme tak nejen své klienty, ale také sebe a námi lety vybudovanou pověst.

Jaké je zajištění vaší investice

Před každým obchodním případem reálně zvažujeme konkrétní zajištění nemovitosti. Naší prioritou je, aby tržní cena nemovitosti přesáhla svou pohledávku alespoň dvojnásobně.

Nemovitosti jsou poté zajištěny jednou ze tří zajišťovacích forem, které jsou v souladu s právním řádem České Republiky a to:

  • Zástavní právo
  • Zajišťovací převod vlastnického práva
  • Notářský zápis o uznání dluhu se svolením k přímé vykonatelnosti

Máte přehled o investici

O aktuálním zhodnocování vašich investic vás můžeme pravidelně informovat a vy máte v průběhu celého investičního období kdykoliv možnost peníze vybrat. Na vaši žádost vám vyplatíme nejen vložené prostředky, ale také jejich zhodnocení za dobu, kterou jste je investovali.

Jaká je úroková sazba při investování do nemovitostí

Aby se vaše investice stala rentabilní, doporučujeme investovat minimální finanční částku v hodnotě 50.000 Kč. Maximální částka pro investování do nemovitostí není nijak omezena. Úroková sazba se pohybuje od 7% do 12% dle vámi zvolené částky a investičního horizontu.

Chcete se dozvědět více o investování do nemovitostí s NEXTA Consulting?

Rádi se s Vámi podíváme na konkrétní investiční případy, případně pomůžeme s řešením Vaší finanční situace, zodpovíme Vaše dotazy a poradíme Vám. Kontaktujte nás přímo na telefonním čísle 608 815 828 nebo elektronickou formou, pomocí kontaktního formuláře.