Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Nákup nemovitostí v dražbě - výhodná investice do nemovitosti
Neděle, 03 Listopad 2013 16:36

Hledáte způsob, jak investovat do nemovitosti? Chcete vložit málo peněz a hodně získat?
Jedním ze způsobů, jak efektivně zhodnotit peníze, je nákup nemovitosti v dražbě.
Máme na mysli nemovitost v dražbě, která se tam ocitla díky exekuci. (Zde najdete více o řešení exekuce.)

Dražba nemovitosti z exekuce

Nákup nemovitosti v dražbě je dobrý způsob, jak investovat do nemovitosti, protože cena těchto nemovitostí bývá v porovnání s tržní cenou nízká, ale skrývá některá úskalí, která mohou případné zájemce odradit.

Nízká cena - málo informací

Za nízkou cenou dražené nemovitosti bývá také nedostatek informací k dané nemovitosti. Přehled o plánovaných dražbách je k vyhledání na internetu, ale nenajdete tam, jestli momentálně nemovitost někdo užívá nebo v jakém je opravdu stavu. Pokud nemáte možnost prohlédnout si nemovitost alespoň zvenku (prohlídky bytů se nedělají), je na místě velká obezřetnost.

Nízká cena - problémy s vyklizením

Jedním z problémů, kterému může nový majitel nemovitosti čelit, jsou současní obyvatelé. Pomineme-li stránku lidskou, kdy budete muset řešit jejich vystěhování, tak se také může stát, že dojde k soudnímu vystěhování a soud rozhodne, že musíte zajistit ubytování náhradní.

Investování do nemovitosti v dražbě

Jestliže jste se už rozhodli zhodnotit peníze investicí do nemovitosti v dražbě, buďte bdělí při přihazování. Ať se vám nakonec nestane, že se vyšplháte s cenou tak vysoko, že se bude rovnat, nebo dokonce převyšovat, cenu tržní. Jestliže vám bude nemovitost přiklepnuta a vy za ni nezaplatíte, přijdete o dražební jistinu.
Proto si před jejím složením pročtěte dražební vyhlášku, kde získáte o dražené nemovitosti více informací.

Spolehlivá investice do nemovitosti

Možná si netroufáte pustit se do investování do nemovitostí sami a rádi byste ji svěřili někomu zkušenému. Společnost NEXTA CONSULTING, s.r.o. se dlouhodobě věnuje investování do nemovitostí a úspěšně dosahuje vysokých výnosů a maximálního zajištění vkladů.