Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Miliardáři preferují alternativní investice
Pondělí, 11 Srpen 2014 13:46

Řadíte se mezi investory, kteří mají rádi konzervativní investice? Baví Vás investování, protože si díky němu dokážete "vydělat" spoustu peněz? Bojíte se ale velkého rizika? Investujte se zajištěním a své zhodnocené peníze mějte pod kontrolou.

Existují i tzv. dolarový milionáři, kteří se nebojí investovat i do alternativních investic.

Koho zařadit v ČR mezi dolarové milionáře?

Ve srovnání s minulými léty se miliardáři soustředí na půdu a alternativní investice. Za základ správné investice považují dokonalé rozložení portfolia.
Mezi dolarové milionáře se řadí ti, kteří mají disponibilní majetek v hodnotě minimálně 20 milionů Kč nebo 728 tisíc eur. V ČR jsou především majiteli firem, vedoucími pracovníky nebo OSVČ, je mezi nimi 80% vysokoškoláků a jejich průměrný věk je 51 let.
Současnou ekonomiku vnímají hlavně jako příležitost pro své podnikání, ale očekávají nastartování ekonomiky a růst HDP. Vadí jim „fungování“ justice, neefektivita státní správy a vysoká daňová zátěž. Podle průzkumu J a T Banky čeští dolaroví milionáři o svých investicích rozhodují velice intuitivně a také emotivně.

Do čeho investují čeští miliardáři?

Zajímavými investicemi jsou pro ně nyní investice do zemědělské půdy a stavebních pozemků. Jejich cena je v ČR oproti okolním státům nízká a očekávají, že se ceny za tyto komodity časem v Evropě vyrovnají.
Lukrativní investice je pro ně i nákup firem, korporátní dluhopisy a akcie zahraničních firem. S chutí investují do firem. Asi 74% těchto investorů má zájem o přístup ke star-upům a tím se snaží o podporu podnikání a předávání know-how.

Zajímavé je pro ně i alternativní investování. Mezi alternativní investice se řadí obrazy a umělecké předměty, veterány, drahé mince.

Zajištěné investice

Neřadíte se mezi miliardáře ani dolarové milionáře, a přesto chcete investovat a své peníze nechat vydělávat? Investujte do nemovitostí!
Jednou z možností je zajištěné investování do nemovitostí se společností NEXTA Consulting.

Co nabízí investice do nemovitostí s NEXTA Consulting?

Díky investici do nemovitosti se společností NEXTA Consulting získate:

  • nejvyšší výnos na trhu (od 7 do 12 %) s maximálním zajištěním vkladu
  • zajištění Vašich investic formou zástavního práva
  • možnost předčasného výběru Vašich investic
  • nepřetržitý přehled o pohybu Vašich investic
  • individuální nastavení výplaty výnosu z investic

Zaujala Vás nabídka zajištěného investování? Potom neváhejte a kontaktujte nás na telefonním čísle 608 815 828 nebo nás navštivte osobně.