Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Máte přehled o tom, jak se daří vašim investicím?
Úterý, 13 Říjen 2015 20:10

Investujete své peníze? Na 100% děláte dobře, ale víte přesně jaké je zhodnocení vašich investovaných financí a jak se jim aktuálně daří? Jestliže ne, je na čase zamyslet se, zda jsou vaše investice dobře uloženy.

Jestliže chcete mít jasný přehled, jistotu a nepřetržitou kontrolu, investujte do nemovitostí s NEXTA Consulting s.r.o..

Proč investovat s NEXTA Consulting?

Naši klienti mají neustálý přehled o pohybu jejich investovaných peněz. Přesně vědí, jaké je aktuální zhodnocení jejich prostředků. Kdykoliv si klient požádá o aktuální informace, neprodleně jej informujeme, sdělíme o kolik se vklady navýšily za dobu, po kterou byly investovány. V nejisté době přinášíme jistotu na poli financí.

Do jakých nemovitostí investujeme?

Finance našich klientů investujeme výlučně do nemovitostí z českého trhu. Tržní cena konkrétní nemovitosti musí dvojnásobně přesahovat pohledávku jejího majitele, který se dostal do finančních potíží, a proto musí svou nemovitost poskytnout k prodeji. Každý majitel do jednoho je důkladně prověřen, tedy především fakt, zda bude schopen naplnit své závazky.

Výnos z investice do nemovitosti?

Jistota je jistota, a proto vám zaručíme výnos dle výše a délky vaší investice v rozsahu od 7% do 12% p.a. . Hlavním faktorem, který ovlivňuje váš výnos, je zvolený investiční program.

Minimální investice k efektivnímu investování je 50.000,- Kč. Maximální částka, kterou naši analytici vyhodnotili jako optimální je do 2 milionů korun v časovém horizontu 12 až 120 měsíců. Námi určené rozmezí není nikterak limitující, takže si naši klienti mohou zvolit svou vlastní výši investované částky.

Nejen na konci investičního programu, ale i v jeho průběhu vyplatíme vaše vložené investice a také jejich zhodnocení za dobu, kterou byly investovány. Jestliže chcete vyplácet váš výnos v průběhu investičního programu, i toto vám umožníme a individuálně se s vámi domluvíme na konkrétních podmínkách.

Zajištění investice

Nemovitosti, které odkupujeme, jsou pokaždé zaopatřené jednou ze tří zajišťovacích variant. Jednou z těchto variant je zástavní právo, další je zajišťovací převod vlastnického práva a poslední je notářský zápis o uznání dluhu se svolením k přímé vykonatelnosti.

Chcete mít jistotu, když investujete své peníze?

Jestliže je odpověď ano, pak investujte se společností NEXTA Consulting. Vaše případné dotazy rádi zodpovíme a najdeme Vám vhodnou nemovitost. Kontaktujte nás na telefonním čísle 608 815 828.