Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Kolik můžete vydělat, když investujete 2 miliony
Pondělí, 07 Říjen 2013 12:39

Jste z těch lidí, kteří si můžou dovolit investovat 2 miliony korun a více? A shromažďujete informace, kam a jak nejlépe tuto částku zhodnotit? V následujících řádcích se Vám budeme snažit napovědět, jak můžete peníze investovat, proto čtěte dál.

Možností pro investice je opravdu mnoho. Do čeho ale investovat, abychom neprodělali nebo aby byl vklad úročený výhodně? Slýcháte, že je lepší peníze investovat jinam, než do banky? Že úrokové sazby bank jsou téměř nulové, když si ještě připočtete různé bankovní poplatky, například poplatek za zřízení spořicího účtu?

Investice do komodit?

Ano, máte možnost investovat do zlata, ropy, kávy či platiny. Tento typ investice se ale vyplatí někomu, kdo se v investičních trzích s přehledem vyzná. Pokud nakoupíte například zlato či diamanty bez rozmyšlení, pak můžete prodělat velkou část ze svého jmění. Investice do komodit může být velice výnosná, musíte být ale v komoditách opravdu zběhlí.

Investice do termínovaných vkladů

Poradil Vám kamarád, abyste investovali do termínovaných vkladů? Tuto variantu můžete zvážit v případě, že víte, že své vložené finanční prostředky nebudete potřebovat nenadále zpět a víte, že nechcete zbytečně riskovat například s investicí do komodit. Doba investice u termínovaných vkladů může být několik měsíců až 5 let.

Investice do investičních fondů

Dočetli jste se o možnosti investice do investičních fondů? Jak se má ale člověk v investičních fondech vyznat? Odrazuje Vás od této investice ale velká možnost rizika? Nebojte se, existuje další možnost pro investice.

Investujte do nemovitostí

Investujte s námi do nemovitostí a mějte svůj vklad dobře zajištěný. Po celou dobu investice se tak nebudete muset bát o své vložené peníze!

U nás si můžete zvolit sami, do jakého investičního programu se chcete zařadit. Garantujeme Vám úrokovou sazbu od 7 do 12%p.a. Co na to říkáte? Líbí se Vám to? Pojďme na příklad, kde investujete 2 milióny korun.

V případě investice ve výši 2 miliónů korun a délky uložení peněz po dobu 12 měsíců, pak Vám peníze zhodnotíme o 7,6%p.a. Pokud zvolíte částku 2 milióny korun a dobu uložení na dobu 120 měsíců, pak svůj vklad zhodnotíte o 12%p.a.

Společnost NEXTA CONSULTING působí na trhu již několik let a pečlivě zvažuje reálné zajištění jednotlivých případů, proto se nemusíte bát, že byste o své vložené peníze přišly. A bojíte se, že budete vložené peníze předčasně potřebovat? Hoďte tyto obavy za hlavu, pokud nastane situace, že si budete chtít peníze vybrat, pak samozřejmě můžete a to bez jakéhokoliv postihu. Déle již neváhejte a investujte s NEXTA CONSULTING.