Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Kdo nejvíce investuje do zlata
Úterý, 12 Srpen 2014 14:00

Podle průzkumu společnosti LINK Holding z dubna 2014 nejvíce investují do zlata muži ve věku 41 až 50 let.

Cena zlata roste. Na burze se tento týden zlato dostalo na třítýdenní maximum na cenu přes 1300 dolarů za unci. Růst ceny zlata na burze zapříčinila především Ukrajinská situace. Řešení rusko-ukrajinské krize je dlouhodobější záležitost, tím by mohla cena zlata na burze ještě růst.

Jaké obecné rysy jsou typické pro investory, kteří nakupují zlato?

Jsou to muži nebo ženy? Jsou to muži, přestože 22% tvoří ženy. Ženy se o nákupy zlatých slitků a mincí začínají stále více zajímat, ale potřebují k rozhodování více informací, a proto i delší čas na rozhodování. Vše podrobně studují.
Proto muži v této sféře investování mají stále značný náskok. Z pohledu na věk investorů, tak nejčastěji investují do zlata lidé ve věku 41 až 50 let. Lidé kolem třiceti a padesáti let tvoří zhruba 20%.Mezi stabilní investory do zlata se řadí lidé starší generace, kteří ke zlatu stále projevují důvěru. Z mladých lidí ve věku 21 až 30 let se investicemi do zlata zabývá 11% populace, chtějí si vyzkoušet znalosti a informace ze školy a poznat, jak co funguje.
Podle krajů nejvíce do zlata investují Pražané a pak lidé z jižní Moravy. Nejméně investorů do zlata je v krajích Karlovarském a Pardubickém.

Kdy je investice do zlata nejvýhodnější?

Nejdůležitějším rysem investování do zlata není zlato nakoupit, ale výhodně je prodat. Aby ten, od koho jsme zlato nakoupili, byl k dispozici ve chvíli, kdy se jeho cena nejvíce blíží ceně tržní a my jsme ho mohli se ziskem prodat.

Zajištěné investice

Nechce se Vám sledovat pohyby na burze, a přesto chcete investovat a nechat své peníze bez rizika vydělávat? Potom je zde možnost investování do nemovitostí, a to bez rizika.

Investujte se společností NEXTA Consulting do nemovitostí a mějte své investice zajištěné. Společnost investuje do nemovitostí na tuzemském trhu, a tím dokáže zajistit dohodnutý výnos po celou dobu trvání investice. Se společností NEXTA Consulting získáte pro své investování:

  • nejvyšší výnos na trhu s maximálním zajištěním vkladu
  • zajištění investice formou zástavního práva či zajišťovacím převodem
  • možnost předčasného výběru svých investic
  • nepřetržitý přehled o pohybu investic a individuální nastavení výnosů

Jste-li rozhodnuti nechat své peníze vydělávat, pak nás neváhejte kontaktovat.