Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Kdo je investor?
Čtvrtek, 23 Červen 2016 07:25

Na otázku, kdo je investor, máme zcela jasnou odpověď. Investor je ten, kdo má zájem investovat své volné prostředky, které tak chce optimálně zhodnotit. Investorem může být fyzická osoba, investiční fond, pojišťovna, banka, investiční fond a další.

Investor se také rozhoduje a zvažuje míru rizika, likviditu a výši výnosu každé investice.

Jaké typy investorů rozlišujeme?

V investičním trhu rozdělujeme několik druhů investorů, dle jejich dynamičnosti a ochoty riskovat. Patří k nim:

 • Ultrakonzervativní investor
 • Takového investora zajímá pouze jedno a to, nepřijít o své vložené peníze a uložit je do nejméně rizikového bankovního produktu. Takovými produkty jsou spořící účty, termínované vklady, stavební spoření.

 • Konzervativní investor
 • U těchto investorů budeme s největší pravděpodobností hledat obdobné finanční produkty jako u ultrakonzervativního investora. Oproti němu je však alespoň částečně informován o inflaci, kterou svými výnosy pokryjí.

 • Vyvážený investor
 • Oproti prvním dvěma typům je tento investor ochoten o něco více riskovat. Při výkyvech podkladových aktiv se o něj nepokouší infarkt, jako by tomu bylo u prvních dvou investorů, ale nadšen z toho také není. U tohoto investora očekávejte, že chce dlouhodobě překonávat inflaci a také získat finanční prostředky navíc, které si bude moci dle svého užít.

 • Dynamický investor
 • Tento typ investora se rozhodně nebojí. Jeho finanční prostředky je ochoten vložit i do rizikových investic, jakými jistě jsou akcie. Pohled na dlouhodobý klesající trend nechává dynamického investora chladným.

  Chcete investovat?

  Ať už patříte k jakémukoli typu investora, jistě oceníte zajištěnou investici s předem stanoveným výnosem. Takovou investicí je rozhodně investice do nemovitostí se společností NEXTA Consulting s.r.o.. Díky dlouholetým zkušenostem umíme svým klientům zajistit nejvyšší výnos na trhu s maximálním zajištěním vkladu.

  Chcete se dozvědět více informací?

  Investice do nemovitostí jsou v poslední době velmi oblíbenou variantou zhodnocování finančních prostředků. Jestliže se chcete dozvědět více informací a případně se poradit o investování, rádi se s Vámi podíváme na konkrétní investiční případy, případně pomůžeme s řešením Vaší finanční situace. Zodpovíme také Vaše dotazy a poradíme Vám. Kontaktujte nás na telefonním čísle 608 815 828 nebo elektronickou formou, pomocí kontaktního formuláře umístěného na našich stránkách.