Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Kam výhodně investovat peníze?
Středa, 26 Červen 2013 11:31

Máte volné či přebytečné finanční prostředky a nevíte co s nimi? Jestli si je máte nechat doma pod polštářem nebo je raději někam investovat? S NEXTA CONSULTING budou Vaše finanční úspory jako v bavlnce. Říkáte si, že v dnešní době je celá řada možností jak a kam investovat, ať už na běžném účtu, termínovaném vkladu či stavebním spoření? S NEXTA CONSULTING investujete do nemovitostí a investice do nemovitostí je v dnešní době opravdu výhodná a zajištěná.

Typy investic

Pro Vás jsme níže sepsali možnosti investic, abyste si byli schopni investování porovnat.

 • Spořicí účet

  Na spořicích účtech máte Vámi vložené finanční prostředky kdykoliv k dispozici. Tyto investice jsou ze zákona pojištěny a úroková sazba se pohybuje dle toho, zda jste ochotni riskovat či nikoliv od 1 do 4% p.a. Tuto úrokovou sazbu však snižují také poplatky za vedení účtu, které si banky účtují dle svých sazebníků.

 • Stavební spoření

  U stavebního spoření jsou Vaše finanční prostředky fixovány po dobu minimálně 6 let. Tyto investice jsou ze zákona také pojištěny. Úroková sazba se zde pohybuje od 5 do 9% p.a. I zde ale platíte poplatky za vedení účtu stavebního spoření a pokud nedodržíte doporučené investované částky a dobu spoření, pak nemusí být zhodnocení Vašich vložených peněz tak vysoké.

 • Životní pojištění

  I životní pojištění lze brát jako možnost investice. Kapitálové životní pojištění je variantou investice a zároveň vlastního zajištění. Úroková sazba je dána ve výši od 2 do 4 % p.a. Nevýhodou této investice je ale doba investování, která je minimálně na 3 roky aby se Vám vložené peníze začaly zhodnocovat. V prvních letech jdou Vaše finance do nákladů spojených s pojištěním, to znamená, že při zrušení pojištění v této době se Vám vložené prostředky nemusejí vrátit.

 • Podílové fondy

  Investice do podílových fondů jsou variantou pro investory, kteří chtějí vyzkoušet kouzlo investičních trhů, avšak nemají dostatečné zkušenosti v investicích anebo pro zkušené investory, kteří je používají jako doplněk pro zhodnocení peněz. Úroková míra se pohybuje od 3 do 12% p.a. Platí zde pravidlo, že čím větší úroková sazba, tím větší možnost rizika ztráty.

 • Komodity

  Investování do komodit je velmi riziková záležitost pro nezkušené investory, i když přináší velmi zajímavé zhodnocení plus mínus 20% p.a. Investování do komodit nejsou nijak zajištěné, proto je míra rizika ztráty velmi vysoká. K tomuto druhu investice je zapotřebí mnoho informací o vývoji komoditních trhů, takže Vám zabere i spoustu Vašeho času.

 • Akcie

  Investice do akcií je velice riziková záležitost vzhledem k neustále se měnícím situacím na trhu. Nejsou vhodné pro nezkušeného investora, který investuje krátkou dobu. Na akciových trzích lze vydělat okolo 20% p.a. Je ale také nutno počítat s poklesy anebo se ztrátou vložených peněz.

 • NEXTA CONSULTING

  Investice prostřednictvím NEXTA CONSULTING je velmi výhodný investiční záměr. Zajišťujeme Vaši investici po celou dobu jejího trvání a úroková míra je od 7 do 12% p.a. Vaše finanční prostředky jsou chráněny zástavní smlouvou do nemovitosti, která má minimálně dvojnásobnou hodnotu. Což je největší poměr v zajištění a výnosu na celém finančním trhu.

 •