Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Kam uložit peníze, aby se dobře zhodnotily?
Čtvrtek, 23 Červen 2016 07:14

Snad každý v dnešní době řeší své finance, jejich zhodnocení a správné využití. Jak správně uložit své peníze, aby se Vám řádně zhodnotily?
Možností je opravdu mnoho, ale která z nich je ta správná? Ke zhodnocení peněz jsou v poslední době velmi často využívány investice mnoha typů. Nejriskantnější z nich jsou investice do akcií, které ale na druhou stranu přináší největší zisky. Jestliže se na takový druh investice ale necítíte a chcete mít své finance pod dohledem a navíc chcete mít jistotu, že se Vaše peníze zhodnotí a Vy je získáte na 100% zpět, pak investujte společně s námi. Společnost NEXTA Consulting má mnohaleté zkušenosti v oblasti investic do nemovitostí, které jsou 100% zajištěny.

Investice do nemovitostí jsou vhodné pro všechny investory, ať už pro dynamického, tak i pro konzervativního investora.

Proč se rozhodnout pro investice do nemovitosti?

Investice do nemovitostí jsou zajištěné. Investor má 100% jistotu, že se jak jeho vložené peníze, tak i výnos, dostanou k jeho rukám. Při investování s NEXTA Consulting máte i další výhody jako je:

  • individuální nastavení vyplácení výnosů a úroků
  • vložené prostředky si můžete kdykoliv vybrat bez sankce
  • pravidelné informace o aktuálním zhodnocení vašich prostředků.

Do jakých nemovitostí investujeme?

Abychom našim klientům zajistili jistotu a klid při jejich investování, investujeme výlučně do nemovitostí v rámci celé České republiky. Jsme proto schopni zajistit dohodnutý výnos po celou dobu trvání investice.

Finanční prostředky investorů jsou použity na vyplacení dlužných částek majitelů nemovitosti, kteří se dostali jakoukoliv vinou do finančních potíží. Všechny majitele těchto nemovitostí důkladně prověřujeme, tak abychom měli jistotu, že budou v budoucnu schopni splácet své pohledávky.

Investice bez rizika

Jestliže nastane situace, že dlužník nebude hradit své závazky, nikdy nedojde k poškození investora. Společnost NEXTA Consulting svým investorům i nadále vyplácí výnosy z vlastních zdrojů.

Chcete se dozvědět více informací?

Investice do nemovitostí jsou v poslední době velmi oblíbenou variantou zhodnocování finančních prostředků. Jestliže se chcete dozvědět více informací a případně se poradit o investování, rádi se s Vámi podíváme na konkrétní investiční případy, případně pomůžeme s řešením Vaší finanční situace. Zodpovíme také Vaše dotazy a poradíme Vám. Kontaktujte nás přímo na telefonním čísle 608 815 828 nebo elektronickou formou, pomocí kontaktního formuláře.