Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Kam nebo do čeho nejlépe investovat?
Úterý, 29 Září 2015 06:37

V posledních několika letech velmi často z různých médií, ale i v běžném přátelském hovoru, slýcháme o investování. Každý k tomuto tématu má své připomínky a různé zkušenosti. Jak jste na tom vy?

Jste střízlivý, konzervativní investor, nebo se nebojíte na poli investic riskovat? Jestliže jste v oblasti investicí úplnými začátečníky nebo si rádi necháte poradit kam nejlépe investovat, rádi vám poradíme.

Možností, kam lze v dnešní době uložit peníze je celá řada. Vhodnou investicí jsou nemovitosti se společností NEXTA Consulting. Máme bohaté zkušenosti v oboru nemovitostí a finančního poradenství, díky tomu jsme schopni zajistit domluvený výnos v průběhu trvání investice.

Do jakých nemovitostí NEXTA Consulting investuje?

Vaše finance investujeme výhradně do nemovitostí z tuzemského trhu. Majitelé těchto nemovitostí se dostali do finančních obtíží, a proto jsou nuceni svou nemovitost prodat. Podmínkou k investování do těchto nemovitostí je, že tržní cena musí dvojnásobně přesahovat pohledávku. Každého povinného prověřujeme, aby dostál svým závazkům a byl schopen je uhradit.

Jak bude vaše investice zajištěna?

Námi odkupované nemovitosti jsou vždy zabezpečené jednou ze tří zajišťovacích variant. A to zástavním právem, zajišťovacím převodem vlastnického práva nebo notářským zápisem o uznání dluhu se svolením k přímé vykonatelnosti.

Jaký je výnos z investice do nemovitosti?

Výnos vám zaručíme dle výše a doby vámi vložených investic a to od 7% do 12% p.a., faktor ovlivňující investiční výnos je investiční program. Aby vaše investice byla efektivní, doporučujeme investovat minimálně 50.000,- Kč, maximální částku doporučujeme volit do 2 mil. na dobu od 12 do 120 měsíců. Jestliže budete chtít maximální částku vyšší než 2 miliony korun, individuálně se s vámi domluvíme.

Na konci investičního programu i v jeho průběhu Vám s garancí vyplatíme jak vložené investice, tak i zhodnocení za dobu kdy byly u společnosti uloženy. O zhodnocení Vašich financí Vás budeme na požádání kdykoli informovat. Chcete-li výnos individuálně vyplácet, i toto nebude žádná potíž, stačí se s námi domluvit.

Pro své klienty také připravila společnost NEXTA Consulting bonus ve formě mimořádné půjčky bez prodlení až do 100% Vaší investice.

Máte zájem investovat do nemovitosti společně s námi?

Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy a najdeme Vám vhodnou nemovitost. Kontaktujte nás na telefonním čísle 608 815 828 nebo pomocí kontaktního formuláře.