Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Kam bezpečně uložit peníze
Neděle, 15 Květen 2016 09:14

Máte nadbytek financí a nevíte kam je nejlépe uložit? Investujte do nemovitostí s NEXTA Consulting, s.r.o. a mějte zajímavé a přesně dané zhodnocení svých financí.

Možnosti uložení peněz – investování

Spousta lidí, kteří mají volné finanční prostředky a nepotřebují je k okamžité spotřebě, nechává své finance na běžných účtech. Takto uložené finance vám však nic nevydělají.

Možnosti uložení financí

  • běžné účty – na těchto účtech je zpravidla skoro nulový úrok 0,01% p.a., to znamená, že kdyby jste měli na účtu celý rok 10.000,- Kč, tak za ně dostanete 1,- Kč -15% daň a váš výdělek je 0,85 Kč
  • spořící účty nabízejí od 0,1% do 2% p.a., na těchto účtech máte finance k dispozici v krátké době, ale jejich úročení také není zajímavé
  • termínované účty mohou mít úrok okolo 5% p.a., ale peníze máte blokované na určité období a pokud je potřebujete během trvání úložky, tak je sankce dosti vysoká
  • podílové fondy (dluhopisové, smíšené, akciové) mohou mít zhodnocení 1-10%, jejich hodnota však v čase kolísá a můžete nakonec dostat i méně než jste vložili
  • nemovitostní fondy - zhodnocení od 1% - 4% p.a., jedná se však o bezpečné investice, které se odvíjejí od tržní ceny nemovitostí.

Pokud však odečteme znehodnocení v podobě inflace, kde ji chce ČNB držet v průměru na 2%, tak si odečtěte ještě 2% a to je váš zisk z 10.000,-Kč. S NEXTA Consulting, s.r.o. můžete mít bezpečně mnohem více.

NEXTA Consulting, s.r.o., má dlouholeté zkušenosti s investicemi do nemovitostí a naše investiční programy vám garantují od 7 do 12% p.a., vše je ze 100% kryté zástavní smlouvou na nemovitosti, s minimálním dvounásobkem její hodnoty.

Neváhejte a kontaktujte NEXTA Consulting, s.r.o. pomocí webového formuláře nebo na telefonním čísle 608 815 828.
Naši profesionálové s vámi proberou veškeré možnosti investice a pomohou vám vybrat ten nejlepší investiční program. Investice do nemovitostí jsou velmi zajímavou a bezpečnou variantou pro uložení a zhodnocení vašich financí!