Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Jednorázové nebo pravidelné investice?
Sobota, 13 Srpen 2016 09:00

Chcete si uložit volné prostředky a nevíte, jakou formu úložky zvolit? Nevíte zda investovat veškeré volné finance jednorázově nebo je ukládat v pravidelných intervalech postupně? Obe možnosti mají své výhody.

Pravidelné investice

Tato forma zhodnocení peněz má výhodu v tom, že své finance rozpouštíte postupně a máte tak zajištěnou finanční rezervu pro případ, že budete finance potřebovat. V této variantě můžete volit konzervativní formy investic jako jsou vkladové účty, investice do dluhopisů nebo do nemovitostí, ale také rizikovější formy, jako jsou investice do akcií.
Vždy je důležité uvědomit si, jak jste znalí v oblastí investic a podle toho si zvolit formu investice i investiční horizont. Například v současné době populární investice do nemovitostí jsou sice konzervativní variantou investic, ale mohou vám přinést stejně zajímavé zhodnocení jako rizikové investice do akcií.

Jednorázové investice

Pokud máte větší částku financí pro investování, kterou chcete zhodnotit a víte, že tyto finance nebudete potřebovat po delší časový horizont, tak právě pro vás je vhodná jednorázová možnost investice.

Variant, kam peníze investovat, je mnoho. Stejně tak jako u pravidelných investic si můžete vybrat z různých možností pro zhodnocení. Konzervativní investoři si vyberou dluhopisové investice. Investoři, kterým nevadí riziko ztráty a očekávají větší zhodnocení, dají finance do akcií. Ideální volba je kombinace a rozložení investičního portfolia do všech možností pro investování jak konzervativních, tak rizikových. Zajištěné investice do nemovitostí vám finance zhodnotí stejně jako smíšené investiční portfolio, ale nemusíte u nich podstupovat zvýšené riziko jako u akcií.

Zajištěné investice do nemovitostí

Investice do nemovitostí jsou v současné neklidné době na akciových trzích velice oblíbené. Máte možnost koupit si za své volné finance nějakou nemovitost a tu nadále pronajímat nebo ji zhodnotit rekonstrukcí a dále odprodat se ziskem. Tyto varianty, ale představují rizika spojená s neplacením nájmu nájemníkem nebo čekáním na vhodného kupce upravené nemovitosti. Po tuto dobu vám finance nevydělávají, to je chyba a ještě vám to přidělává další starosti.

Možnost investovat do nemovitostí máte i s různými společnostmi, které se pohybují v oblasti nemovitostí a pomocí nich můžete vydělávat na nemovitosti aniž byste ji vlastnili.
Tuto možnost vám dává i společnost NEXTA Consulting s.r.o. pomocí, které můžete využít zajištěné investice do nemovitostí se zhodnocením 7-12% p.a. a investiční horizont od 1 roku do 10 let. S NEXTA Consulting, s.r.o. můžete investovat již od 50.000,- Kč.

Pokud chcete investovat, tak si musíte vždy rozmyslet, kolik chcete uložit, na jak dlouho finance nebudete potřebovat a poté také jakou si vyberete společnost pro svou cestu investicemi.