Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Je lepší mít peníze v bance nebo je investovat?
Úterý, 15 Říjen 2013 08:00

Způsobů, jak naložit s volnými peněžními prostředky je mnoho. Před volbou některého z nich je důležité zvážit, nakolik se nám daná investice vyplatí, či jak velké riziko ztráty poneseme. Konzervativní investor volí zajištěné investice, dynamický investor se nebojí riskovat.

Kam vložit peníze?

Při rozhodování, jestli vložit peníze do banky nebo je investovat do nemovitosti, budeme brát v potaz určité faktory, které naši volbu v konečné fázi ovlivní. Obě varianty s sebou nesou rizika, ale také výhody.

Investice do nemovitostí

Při investování do nemovitostí se nabízí dvě možnosti, co s koupenou nemovitostí udělat. Buď ji dále prodáme, takže to bude spekulativní investice, nebo si ji necháme a budeme ji pronajímat. Bohužel v obou  případech musíme počítat s určitou časovou prodlevou, než nám poplyne výnos z investic, protože najít dalšího kupce nebo nájemníka nějaký čas vezme.

Rizika při investování do nemovitostí

Při realizaci nákupu nemovitosti se můžeme setkat se dvěma problémy. Prodávající může nabízet nemovitost, která mu vůbec nepatří, tudiž s ní nemůže disponovat. Pokud to včas nezjistíme, tak už jen spláčeme nad výdělkem.

Důležité je obchodovat s důvěryhodným partnerem. Společnost NEXTA CONSULTING, s.r.o. působí na trhu již pátým rokem a svými výsledky dokazuje, že jako obchodní partner vystupuje vždy seriózně a jistě.

Druhým rizikem je zničení nemovitosti například vyhořením. V tomto případě se nabízí možnost pojištění nemovitosti.

Vklad do banky

Vložit peníze do banky má svoje výhody, ale zajisté i úskalí. Za výhodu můžeme považovat pojištění vkladů, které chrání drobné klienty bank, aby v případě jejího krachu o své úspory nepřišli. V současné době může být klientovi zkrachovalé banky vyplaceno až 100 tisíc euro. Pojištění se týká všech neanonymních vkladů fyzických a právnických osob. Více informací poskytne zákon o bankách.

Investování do nemovitostí je výhodnější

Po celkovém uvážení a zhodnocení konkrétního případu můžeme říct, že zajištěné investice do nemovitostí přinášejí klientům jistotu a výrazně vyšší výnosy než vklady do banky.