Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Jaký výnos můžete očekávat s NEXTA Consulting s.r.o.?
Středa, 17 Únor 2016 13:19

Jednou z možností jak zhodnocovat vaše peníze je investování, a to konkrétně investování do nemovitostí. Tento typ investice je nejen zajištěný, ale dle jeho nízké rizikové skupině s poměrně vysokým výnosem. Optimální variantou, jak investovat do nemovitostí, je spojit se s profesionály, kteří se na poli nemovitostí a investování pohybují jako ryby ve vodě.

Jaký je tedy výnos z investice do nemovitosti?

Vaše investované peníze budou zhodnocovány dle vašeho investičního portfolia a délky, kterou budete investovat. Výnos se bude pohybovat mezi 7% až 12% p.a. . Ovlivňujícím faktorem vašeho zisku bude také investovaná částka.

Aby vaše investice byla opravdu efektivní, doporučujeme investovat minimální částku v hodnotě 50 000 korun. Maximální částka by pak neměla přesahovat do 2mil. korun, avšak tato výše není zcela hraniční.

Vaše investice mají 100% zajištění, a to díky zajišťovacímu převodu vlastnického práva, zástavní smlouvě na nemovitost nebo notářskému zápisu o uznání dluhu se svolením k přímé vykonatelnosti.

Rozdílné výnosy u různých investic si můžete prohlédnout v porovnání úrokových sazeb, které vás jistě přesvědčí.

Jak funguje investování do nemovitosti se společností NEXTA Consulting?

Na finančním trhu i trhu s nemovitostmi se pohybujeme již mnoho let a díky tomu jsme získali mnoho zkušeností, které zhodnocujeme ve spolupráci s našimi klienty. Vaše finance jsou používány k uhrazení finančních pohledávek majitele nemovitosti, do které společně investujeme.

Všichni majitelé nemovitostí jsou důkladně prověřováni, abychom investovali pouze do nemovitostí, jejichž majitel bude schopen v budoucnu splácet své pohledávky. Do rizikových projektů se nikdy nepouštíme, abychom chránili nejen sebe, ale především své klienty.

Jak vám budeme vyplácet vaše výnosy?

Variant, ze kterých si můžete vybrat, je hned několik. Vaše finance včetně výnosu obvykle vyplatíme na konci investičního období. Další variantou může být také vyplacení peněžní částky dříve. Tato varianta je však limitována délkou investice.

Zaujal Vás výnos u investování do nemovitostí s NEXTA Consutling?

Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme a poradíme Vám s investicí do nemovitosti. Kontaktujte nás na telefonním čísle 608 815 828 nebo pomocí kontaktního formuláře.