Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Jakou zvolit lokalitu pro nákup nemovitosti?
Úterý, 14 Únor 2017 09:51

Dospěli jste k rozhodnutí, že si pořídíte vlastní bydlení, ale nevíte, kde a jakou konkrétně nemovitost si pořídit? Asi každý z nás touží po vlastním bydlení a zázemí, které nám domov přináší. Abyste získali opravdu kvalitní nemovitost a lokalitu podle vašich představ, je vhodné učinit několik základních kroků, které vám pomohou s jejím výběrem. Nejen nemovitost, ale také její lokalita je velmi důležitá pro vaši spokojenost, proto je velmi důležité zamyslet se a poté až hledat.

Jak na to?

Základem je konkrétní představa. Abyste získali náhled a nadhled, doporučujeme svolat rodinnou radu. Každý, kdo umí, sepíše své představy, přání a sny o novém bydlení. Jakmile budete znát svá přání, budete moci hledat konkrétní nemovitost, kde se budete všichni cítit dobře. Samozřejmě je vše o kompromisu, ale správná rodina se vždy domluví.

Výběr lokality je také velmi důležitý. Hlavním kritériem při rozhodování, kterou zvolit lokalitu, je váš životní postoj, situace, finanční nezávislost atd.. V případě, že jste mladý pár, chcete mít blízko ke kultuře a společenskému dění. Mladá rodina bude naopak hledat místo, kde budou mít blízko školku, školu, lékaře nebo kroužky pro děti. V neposlední řadě také rodiče s odrostlými dospělými dětmi budou chtít své pohodlí a klid, a proto budou hledat zástavbu, kde bydlí spíše lidé jejich věku.

Občanská vybavenost – základ při rozhodování

I přesto, že jste vyrostli ve vaší oblíbené lokalitě, není to dogma, které musíte dodržovat. I jinde se vám může líbit a budete spokojeni. Na druhou stranu je pro vás rozhodující dojezdová doba, kterou budete trávit v autě, autobuse nebo metru. Rozhodně si promyslete, kam všude se chcete dostat v krátké době a kam vám nevadí dojíždět. Projděte s rodinou, zda je pro vás důležitější občanská vybavenost, kterou budete mít 100% ve městě nebo oželíte jednu z vašich priorit. Pro někoho je rozhodující dojezdová doba k lékaři, jinému vzdálenost od rodiny a dalšímu kulturní nebo sportovní vyžití.

Najděte ideální bydlení pro vás i vaši rodinu ve správné lokalitě

Hlavním kritériem při hledání optimální lokality je rozhodnout se zda chcete bydlet ve městě nebo na vesnici. Od této základní myšlenky se můžete odrazit. Dalším kritériem je, zda chcete stavět na zelené louce nebo vám bude vyhovovat již postavený dům.

Při výběru lokality si napište plusy a mínusy. Rozhodněte se také, od kterých jste ochotni ustoupit, a od kterých naopak ustupovat nechcete.

Netroufáte si na hledání bez pomoci?

V případě, že hledáte nemovitost a lokalitu vhodnou pro investici, pak se jistě obraťte na naši společnost NEXTA Consulting, s.r.o.. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru nemovitostí a finančního poradenství. Svým klientům pomáháme hledat ideální investiční nemovitost. Pomůžeme Vám najít vhodnou nemovitost dle vašich kritérií.

Kontaktujte nás přímo na telefonním čísle 608 815 828 nebo elektronickou formou, pomocí kontaktního formuláře, domluvíme se na individuální schůzku, kde domluvíme konkrétní podmínky a vše podstatné.