Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Jak ušetřit v domácnosti?
Pondělí, 10 Únor 2014 13:46

Zdá se Vám rodinný rozpočet stále těsný? Myslíte si, že šetříte všude kde se dá, ale je to stále málo. Chcete si ušetřit finanční rezervu, stále Vám ale nezbývá dost financí, abyste mohli spořit? Ptáte se, kde a na čem lze ušetřit a přitom si zachovat svou životní úroveň? Máme pro Vás pár rad, jak na to.

Ne každý z nás se chce vzdát své životní úrovně proto, aby měl nějakou finanční rezervu, proč ale myslet hned na to, že v rámci šetření budete muset okrást sami sebe? Vždyť šetřit se dá i jinak!

Posviťte si na energie

Zajímali jste se někdy o to, zda byste mohli mít levnější energie? Nebo platíte stále jako mourovatí a mnohdy ani nevíte za co? Dnes existuje na trhu tolik možností, že stačí si jen vybrat. Obecně platí, že čím větší máte spotřebu, tím větší máte možnost najít správného dodavatele a s tím i nabídku, která Vám ušetří spousty peněz.

Změna dodavatele energií je zcela na Vás, nikdo Vás nemůže do ničeho tlačit stejně tak Vás nemůže nikdo držet. Od 1.1.2006 je změna dodavatele zdarma, takže s chutí do výběru vhodného dodavatele například elektrické energie nebo plynu. Můžete ročně ušetřit i tisíce korun!

Na internetu je celá řada online kalkulaček společně s nabídkami jednotlivých dodavatelů, tak na nic nečekejte a s výběrem neotálejte.

Porovnejte nabídky hypotéky

Další možností, jak ušetřit i několik tisíc ročně je zvolení vhodné hypotéky. S výběrem banky, která Vám poskytne hypoteční úvěr, nespěchejte! Zjistěte si nabídky jednotlivých bank a vyberte si tu nejlepší nabídku, pokud vezmete hned první nabídku, může se Vám stát, že po uzavření hypotéky zjistíte, že máte velmi špatnou úrokovou sazbu či velké bankovní poplatky.

Refinancování hypotéky

Máte již hypoteční úvěr? I tak se můžete poohlédnout po nabídkách jiných bank a při konci doby fixace můžete eventuelně změnit banku, pokud Vám nabídne lepší podmínky pro úvěr. V dnešní době se jednotlivé bankovní domy předhánějí, jakou nabídku klientovi poskytnou, jen aby si převedli k sobě co nejvíce klientů. A Vy toho můžete využít a ušetřit další možné tisíce ročně nejen na lepší úrokové sazbě!

Investice

Řadíte se mezi ty, kdo mají naspořených dost peněz a můžou si dovolit investovat? Přemýšlíte o investici, jen nevíte do čeho? Bojíte se investice například do akcií nebo zlata, abyste nepřišli o své peníze? Mějte své peníze zajištěné a investujte do nemovitostí s NEXTA CONSULTING!

Společnost NEXTA CONSULTING nabízí nejvyšší výnos na trhu s maximálním zajištěním vkladu. Sami si zvolíte investiční program dle svých finančních možností. Na našich stránkách zajisteneinvestice.cz se dozvíte potřebné informace k investici, nebo nás kontaktujte a vše společně probereme.