Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Jak předejít ztrátě komfortu?
Čtvrtek, 19 Říjen 2017 11:51

Máte dostatečnou finanční rezervu a nemusíte se o nic strachovat? Kde ale máte uloženou svou rezervu? Víte co vaše peníze dělají? Zhodnocujete je nebo je máte na účtu? V prvním případě děláte správně, jelikož vaše finance neztrácejí svou hodnotu a vy nechudnete. Pokud si však peníze necháváte na běžném účtu, tak chudnete a možná o tom ani nevíte. Je sice pravda, že úrok na běžném účtu je, ale je tak malý, že se vám nevyplatí. Jenže o úrok v tomto případě nejde, finance vám znehodnocuje inflace. Vy se hřejete, že máte pořád stejnou částku a o nic nepřicházíte, ale to je jen zdání. Popravdě ale v průměru přicházíte ročně o 2% . Co to znamená? Například máte na účtu půl milionu a z něho vám ročně zmizí 10.000. Jak to, když vy pořád vidíte své peníze, to je právě inflace, která znehodnocuje vaši finanční peřinu.

Zachovejte hodnotu svých peněz

Jak již zaznělo, nesmíte své peníze nechat jen ležet, ale finance musí pracovat ve váš prospěch. Nechcete o finance přijít, ale máte strach? Důležité je oprostit se od toho, že vidíte neustále stejnou hodnotu peněz, to je chyba, Začít můžete třeba s tím, že začnete vydělávat jen ty 2%, které při inflaci ztrácíte.

Kde mít uložené peníze?

Pokud jste ten, kdo měl peníze doposud jen na účtu, tak pro vás bude vhodná nějaká konzervativní investice. Začít můžete třeba stavebním spořením, ale zde budou peníze blokované 6 let a není k nim snadný přístup.
Dále můžete vyzkoušet investici do dluhopisů, ty jsou většinou také uzavřené na určité období, ale mají zajímavé zhodnocení. Lukrativní zhodnocené v akciích? Ano, ale v tomto odvětví se již musíte umět pohybovat. Jelikož v akciích můžete vydělat zajímavé výnosy, ale můžete také prodělat vše co investujete.

Investice do nemovitostí nepodléhají náladám na trzích s cennými papíry a komoditami. Zhodnocení je však také zajímavé, jelikož nejčastěji bývá výnos spojený s pronájmem nebo se zajištěnou půjčkou. Výdělek je tedy v tomto případě zajímavý a jistější než v případě akcií.

Kde vydělat jako na akciích?

Peníze vám vydělají investice do nemovitostí, kde můžete dosáhnou i garantovaného zhodnocení až 12% p.a. Například společnost NEXTA Consulting, s.r.o., má spoustu investičních programů, díky kterým si můžete zhodnocovat své peníze. NEXTA Consulting, s.r.o. je společnost s dlouhodobou orientací na nemovitosti a investice do nich. V investičních programech si můžete vybrat různé investiční horizonty a již při podpisu smlouvy víte, jaké bude zhodnocení vašich peněz na konci období. Výhodou je, že své peníze nemusíte držet celou dobu. Pokud se rozhodnete z nějakého důvodu ukončit investiční program, stačí se dohodnout a úroková sazba se upraví dle doby trvání úložky.

Nepřipravujte se o komfort jistoty svých financí a sjednejte si schůzku se specialisty z NEXTA Consulting, s.r.o..