Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Jak předejít daňovým rizikům? Kontaktujte daňového poradce
Pondělí, 07 Duben 2014 20:35

Podnikáte a chcete mít zajištěn celoroční servis v oblasti daňové problematiky? Komplexní služby vám poskytne zkušený a erudovaný daňový poradce. Bez jeho pomoci se dnes už neobejdou jak majitelé firem, tak živnostníci nebo OSVČ. Případné daňové omyly vás mohou ročně přijít až na tisíce korun, a to i v případě, pokud za vás přiznání k dani zpracovává vaše účetní.

Není divu, neboť legislativa se takřka každým rokem mění a tlak na maximální výběr daní se stupňuje. Investujte do daňového poradce.Pokud oslovíte společnost Tomáš Goláň, daňová kancelář, dostane se vám kvalitních služeb na vysoké profesionální úrovni. Tým daňové kanceláře po vás zajistí veškeré právní úkony a činnosti, které souvisejí s českými daněmi a právními předpisy.

Investice do daňového poradenství se vám vyplatí

Představa, že daňový poradce se věnuje pouze vyplnění daňových přiznání nebo kontrole účetnictví, je mylná. Daňové poradenství zahrnuje nejen zpracování přiznání k dani, ale také konzultace v oblasti výdajů, finanční analýzu, zastupování na úřadech či při daňových kontrolách, zastupování před orgány státní správy a zdravotními pojišťovnami, vypracování žádostí na finanční úřad, případně řešení sporů s tímto úřadem.

Specializací daňového poradce jsou veškeré druhy daní, jako například daň z příjmů právnických a fyzických osob, daň z přidané hodnoty, silniční daň nebo daň z nemovitosti. Daňové poradenství společnost Tomáš Goláň, daňová kancelář, poskytuje jako jednotlivé konzultace nebo jako soustavnou poradenskou činnost. Záleží na vašich potřebách!