Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Jak investují čeští miliardáři
Čtvrtek, 23 Říjen 2014 13:35

Chystáte se investovat a než tak učiníte, sbíráte informace? Mezi tyto užitečné a zajímavé informace patří i vědět, jak investují čeští miliardáři a milionáři. Vždy je dobré poučit se od úspěšných.

Čeští milionáři a miliardáři sázejí na jistotu

Podle výsledků průzkumu UniCreditPrivate Banking zveřejněných v rámci mezinárodní investiční konference, která se uskutečnila v říjnu tohoto roku v Galerii Rudolfinum v Praze vyplývá, že čeští miliardáři a milionáři investují především do jistoty.

Ovšem jejich hlavním cílem je uchování hodnoty vlastního majetku. Pokud investují, tak 70% investic jde na jistotu a pouze 30% investovaných prostředků jde do rizikovějších příležitostí, kde je možné získat vyšší výnosy.
Čeští milionáři a miliardáři většinou investují do akcií a účastní se obchodů především na mezinárodních burzách. Pražskou burzu víceméně ignorují pro nízký počet obchodovaných titulů a malou likviditu.

Do čeho investují čeští milionáři a miliardáři?

Čeští milionáři a miliardáři nejčastěji investují do dluhopisů asi v 84%, dále do akcií v 69%. - mezi oblíbené patří v posledním roce ČEZ a BMV- a také v 38% do nemovitostí.
Investují i v malé míře do výtvarného umění, obrazy od moderních českých malířů jako Emil Filla, František Kupka a Antonín Slavíček.
Roste i zájem o investiční certifikáty na přední světové indexy, kam čeští milionáři a miliardáři loni nainvestovali dvě miliardy Kč, což je o 356% víc než v roce 2012.
Malý zájem je o investice do zlata nebo do půdy.

Investice do nemovitostí

Pokud chcete investovat a investice do akcií či dluhopisů je pro Vás složité, potom je další zajímavou investiční příležitostí investice do nemovitostí.

Společnost NEXTA Consulting nabízí investování do nemovitostí bez rizika a se zajištěným výnosem.
Jejich precizně vypracovaný investiční program nabízí investorům pravidelný výnos od 7% do 12% p.a. Výše výnosu je závislá na výši a délce investice.

Co lze získat investicí do nemovitostí s NEXTA Consulting?

Investováním do nemovitostí se společností NEXTA Consulting získáte:

  • nejvyšší výnos na trhu s maximálním zajištěním vkladu
  • možnost předčasného výběru Vašich investic
  • nepřetržitý přehled o pohybu Vašich investic
  • individuální nastavení výnosů
  • možnost mimořádné půjčky až do výše 100% Vašich investic

Chcete i Vy investovat bez rizika a se zajištěním? Potom neváhejte a obraťte se na nás!