Řešení exekuce

CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT BEZ RIZIKA?

INVESTUJTE S NÁMI DO NEMOVITOSTÍ! VOLEJTE 608 815 828!

Jak investujete svoje volné finanční prostředky?
Neděle, 10 Leden 2016 13:19

Patříte k těm z nás, kterým záleží na tom, jak je nakládáno v institucích s jejich prostředky a chcete za to také adekvátní zhodnocení, úrokovou sazbu, ale také rychlou likviditu atd.? Pak jste u nás správně.
Společnost NEXTA Consulting, s.r.o. již mnoho let společně se svými klienty investuje do nemovitostí na českém trhu. Tyto investice jsou zajištěné a s jasně danými pravidly.

Zajištění investice

Vaše investice, respektive nemovitost do které investujeme, je vždy zajištěna jednou ze zajišťovacích forem. Tedy zástavním právem, zajišťovacím převodem vlastnického práva nebo případně notářským záznamem o uznalosti dluhu se souhlasem k přímé vykonatelnosti.

Do kterých nemovitostí investujeme?

Investice do nemovitostí provádíme výhradně v rámci realitního trhu v České republice. Majitelé nemovitostí se většinou dostali do finančních nesnází a tímto způsobem řeší zaplacení svých pohledávek. V jejich případě je to lepší než kdyby museli svou nemovitost prodat v exekuční dražbě.

Takováto investiční nemovitost se prodává minimálně za dvojnásobek konkrétní pohledávky. Majitelé nemovitostí nekompromisně prověřujeme, abychom si byli jisti, že dostojí svým závazkům.

Investovat do nemovitosti nebo jinam?

Oproti jiným investicím mají investice do nemovitostí jistý výnos v průběhu celé investice. Takový výnos je v rozmezí od 7% do 12% p.a., jeho finální výše je ovlivněna také vámi zvolenou výší investice a investičním horizontem. Aby byla vaše investice co nejefektivnější, doporučujeme investovat minimálně 50 tisíc korun a maximálně 2 mil. korun, maximální výši můžeme společně konzultovat v případě, že chcete investovat více než 2 mil. Minimální časový horizont investice je od 12 do 120 měsíců.

Likvidita investice

Na konci investičního programu vám budou vyplaceny vámi vložené peníze i jejich zhodnocení. Finance vám můžeme také vyplatit kdykoliv v průběhu investice, výnos však bude ovlivněn délkou investice. Také vám můžeme vyplácet výnos v průběhu celého investičního období.

Chcete se dozvědět více o investování do nemovitostí s NEXTA Consulting ?

Rádi se s Vámi podíváme na konkrétní investiční případy, případně pomůžeme s řešením Vaší finanční situace, zodpovíme Vaše dotazy a poradíme Vám. Kontaktujte nás přímo na telefonním čísle 608 815 828 nebo elektronickou formou, pomocí kontaktního formuláře.